Kedves Diákok!

Idén is van lehetőség IKSZ óráért cserébe segédkezni a tankönyvek pakolásában.
Az időpontok az alábbiak:
aug. 5. aznap érkeznek a tankönyvek kb. 9.30 és 11 óra között.
aug. 6-9. a tankönyvek név szerinti szétosztása 9-12 óra között. (ha 4 nap alatt nem végzünk, esetleg további napok is szóba jöhetnek)

Részletes felvilágosítás a konyvtar[kukac]vetesi.hu email címen.

Köszönettel: Pálfi Beáta könyvtáros-tankönyvfelelős

Első alkalommal került megrendezésre a Fergeteges Bowling verseny veszprémi középiskolás csapatok között, melyet a Veszprémi Családsegítő Központ szervezett a Völgyikútban.

Iskolánk diákjai - Hargitai Dániel, Nyirő Noel, Varga Milán, Horváth Gergő, 11.A diákok - megnyerték a versenyt!

Gratulálunk! Vamos Vetesi!
A Kenguru Matematika Verseny nyelvi előkészítősei között iskolánk tanulója Majlik Bálint érte el idén a legjobb eredményt, így mind a megyei, mind az országos rangsor legmagasabb pontszámát érte el. Gratulálunk Bálint matematika eredményességéhez, és sok sikert kívánunk neki a jövőben is!
Szaktanára: Csizmazia Imre

9.Nyb és a 9.b osztályos emelt biológia képzésben részt vevő tanulóival terepgyakorlaton vettünk részt 2024. május 6-10. között.

A terepgyakotlatról készült képek megtekinthetőek itt: Galéria

2024. május 31-én került megrendezésre a Pannon Egyetem Gazdaságtudományi Karán a KÖB, azaz Középiskolás Ötletverseny országos, döntő fordulója. A versenyen iskolánkat a 10. C osztály három tanulója-Dömötör Zsófia, Kutasi Zsanett és Varga Emma-képviselte. A lányok ötletükkel ez előkelő 1. helyet szerezték meg. Gratulálunk a szép eredményhez!
Köszönjük a felkészülésben segítők munkáját!

dr. Kocán Béla, Kárpáti Noémi, Simon Zsolt igazgató úr

A 2024. május 31-én, Budapesten megrendezett OKTV-díjátadó ünnepségen iskolánk diákját és tanárát jutalmazták. Az Oktatási Hivatal szervezésében az ünnepségen Kárpáti Noémi (11. A) az OKTV magyar nyelv tantágyból elért országos 2. helyezéséért vehetett át díjat. Felkészítő tanárát, dr. Kocán Bélát a tehetséggondozásban végzett munkája miatt „Kiváló versenyfelkészítő” díjjal jutalmazták.

Gratulálunk a szép eredményhez!

A Vetési csapata veretlenül zárta a 8 csapatos tornát, de a sport szeszélyessége okán, ez csak a 3 helyezésre volt elég. 1 döntetlen, 2 győzelem, 2 döntetlen. Ha az utolsó mérkőzésen nyerünk, akkor bajnokok vagyunk. Nekem így is azok :)
Büszke vagyok a floorballos tanítványaimra, egy korszak biztosan lezárul, mivel 4 végzős hagyja el a csapatot, köztük egy magyar floorball válogatott, aki tanulmányait és sportpályafutását a sportág elitjénél folytatja, Prágában!
Vamos Vetesi!

Iskolánkban tartott előadást az Europe Direct Veszprém, ahol két tanóra során 11. évfolyamos, első szavazó diákoknak tartottak interaktív előadást az Európai Parlament munkájáról, a választásokról és a szavazás jelentőségéről. Az óra végén KAHOOT-kvízzel tesztelhették a diákok az ismereteiket.Köszönjük!