A Megyei Úszás Diákolimpián Matyikó Milán 12.D osztályos tanulónk a 100m gyorsúszás versenyszámon első helyen ért célba, így ezzel az eredményével bejutott az Egerben megrendezésre kerülő országos döntőbe! Milán 100m mellúszásban is indult, ahol a 2. helyen végzett! Emellett a mix 4x50m-es gyorsváltó is elsőként csapott a célba, így a váltónk is kivívta az országos szereplés jogát!!

A csapat tagjai: Lénárt Laura, Pápay Zita, Matyikó Milán és Szántó Benedek

Gratulálunk a szép eredményhez!!

Vasárnap került megrendezésre iskolánkban a leány torna diákolimpia országos elődöntője, melyen gimnáziumunk tornacsapata első helyen végzett.
Gratulálunk a lányoknak! Irány az országos döntő!

A csapat tagjai: Csikó Kinga, Gugolya Zsófia, Lénárt Laura, Magasházi Natasa, Polák Luca, Pölczman Szofi
Gugolya Zsófia egyéniben is aranyérmes lett, valamint Polák Luca is az élmezőnyben végzett.
Hajrá Vetési!

A versenyről készült képek megtekinthetőek itt: Galéria

Szombaton került megrendezésre Pakson, a Kispályás Floorball Diákolimpia Országos Döntője.

Iskolánk csapata a 7. helyen végzett.

A csapat tagjai:Gál Dávid (12A), Hidvéghy Ádám (12A), Horváth Gergő (12A) ,Mészáros Gergő (10C), Magyar István (9NyD), Trombitás Márton (9KNyA)

Testnevelő tanár - Kovács Tamás

2023. december 15-i floorball DO országos elődöntőn az alábbi eredmények születtek:
V.kcs fiú - 3. hely
Csapattagok: Trombitás Márton 9KnyA, Magyar István 9NyD, Marosvölgyi Gergő 9NyB, Ivanovici Attila 9NyD, Rábai Márkó 9KnyA, Kovács Márton 9KnyC

VI.kcs leány - 7. hely
Csapattagok: Polák Luca, Szeremley-Kovács Hanga, Nagy Hanna, Oláh Réka, Králik Míra 10D, Orosz Lili 11D

VI.kcs fiú “B” csapat - 6. hely
Csapattagok: Moravetz Viktor 12A, Kruppa Gergő, Giron Gergő, Tóth Máté 10A, Geri Ákos, Kiss Balázs 10C

VI.kcs fiú “A” csapat - 1. hely
Csapattagok: Mészáros Gergő 10C, Trombitás Balázs, Hidvéghy Ádám, Gaál Dávid, Horváth Gergő 12A, Szalai Levente 12B

Utóbbi csapat ezzel bejutott az Országos Döntőbe, amit Pakson rendeznek 2024. február 2-3.

Felkészítő, edző: Kovács Tamás, Kiss Zoltán

2023. november 22-28. között rendezték a Női és Ifjúsági Petanque Világbajnokságot a thaiföldi Bangkokban.
Az idei évben elért eredményeim alapján az a megtiszteltetés ért, hogy  felkértek képviseljem Magyarországot az IFI válogatott tagjaként.

Az emelt szintű biológia képzés iránt érdeklődő tanulók a nov. 15-ei szerdai és a nov. 21-ei keddi nyílt napon több csoportban ismét hangulatos foglalkozásokon vettek részt. A nyolcadikosok betekinthettek e képzési forma mindennapi életébe: mikroszkópozás, fajismeret, játékos feladatok, kreativitás. Képet kaptak a követelményekről és a továbbtanulási lehetőségekről, valamint a szóbeli felvételiről is. A vetélkedő eredményét itt találjátok.

Mindenkinek gratulálunk az eredményekhez!
Köszönjük a kollégák és a diákok munkáját!

Gimnáziumunk leány szertorna csapata első helyen végzett a XIII. Botev Kupán.
A csapat tagjai: Magasházi Natasa, Ujhelyi Luca, Csikó Kinga, Polák Luca, Gugolya Zsófia.
A Tornaversenyről készült képek megtekinthetőek itt: Galéria
Gratulálunk!

Kovács Tamás-testnevelő, Horváth Gergő, Moravetz Viktor, Hidvéghy Ádám, Gál Dávid, Trombitás Balázs, Szalai Levente, Kiss Balázs
Térdelő sor: Kruppa Gergely, Mészáros Gergő, Giron Gergely, Tóth Máté
Hiányzik: Geri Ákos

A héten adott helyet iskolánk a Kispályás Floorball Diákolimpia VI. kcs, fiú megyei döntőjének, ahol a
Vetési „A” és „B” csapattal indult, a Noszlopy és Balatonalmádi Kéttannyelvű mellett.
Az eredmények:
1. hely - Vetési Albert Gimnázium "A", Veszprém
2. hely - Vetési Albert Gimnázium 'B", Veszprém
3. hely - Noszlopy Gáspár Gimnázium és Kollégium, Veszprém
4.hely - Magyar-Angol Tannyelvű Gimnázium és Kollégium, Balatonalmádi

Ez azt jelenti, hogy a fiú V. korcsoport, a leány VI. korcsoport mellett a VI. korcsoport „A” és „B”
csapat is bejutott az országos elődöntőbe, melyek még várhatóan decemberben kerülnek
megrendezésre.
Képek – Szász Péter>>Galéria