Kedves volt vetésis Tanárok és Diákok!

A 2018/2019. tanév gimnáziumunk történetének 30. tanéve. Ebből az alkalomból április 12-én pénteken egy különleges tanítási napot szervezünk. Nem lesz porta, beléptetés, egész nap nyitva áll az iskola a régi tanárok és diákok előtt.

Szeretettel várunk Benneteket egy közös beszélgetésre az iskolai élmények felidézésére az elmúlt 30 év relikviáinak megtekintésére.

Délután egy 30 kilométeres kerékpártúrára nevezhetnek be a kerékpárral rendelkező régi és jelenlegi tanárok, diákok Szász Péter tanár úr vezetésével.

14.00 és 16.00 óra között a mai tanárcsapat barátságos focimérkőzésre hívja ki a 30 évvel ezelőtt idejáró diákokból álló foci csapatot. Várjuk mind a diákokat, mind a tanárokat buzdító szurkolókat! Még sok egyéb meglepetéssel készülünk!

A napot egy fergeteges-forgatagos táncházzal (jó idő esetén esetleg a katasztrófavédelem engedélyével egy tábortűzzel) zárjuk. 

Hívunk és várunk minden régi tanárt és diákot!