- Részletek
- Találatok: 321
Madách Imre születésének 200. évfordulója alkalmából a Fiatalok a Nemzetért Alapítvány
tanulmányi versenyének döntőjén iskolánk diákjai szépen teljesítettek:
Szilágyi Anna (11. A) 8. és Kiss-Hajnal Virág (11. C) 9. helyezést ért el.
Gratulálunk a szép eredményükhez!
A döntő helyszíne, időpontja: Budapest, 2023. április 21.
Felkészítő tanára: dr. Kocán Béla.
- Részletek
- Találatok: 270
A 2022/2023. évi országos XXX. Arany János Irodalmi Verseny döntőjében
a 9. B osztály tanulói szép eredményt értek el:
Hertling Petra 26. helyezést ért el, Balló Zsófia 41. és Tárnoki Regina 44. helyezettként végzett.
A döntő időpontja, helyszíne: 2023. április 15–16, Tata
Gratulálunk az eredményekhez!
Felkészítő tanáruk: dr. Kocán Béla.
- Részletek
- Találatok: 279
Hertling Petra 9.B osztályos tanulónk
a 36. OTDK Fizika, Földtudományok és Matematika szekciójában
középiskolás pályaműként bemutatott munkájával arany minősítést szerzett.
Gratulálunk!
A záróünnepély felvételen megtekinthető itt.
- Részletek
- Találatok: 336
A 2022/2023. évi spanyol nyelv OKTV döntőjében:
Alacs Brigitta (11.A)
10. helyezést ért el,
Németh Kata (11.A)
1. helyezést ért el.
Gratulálunk a kiemelkedő eredményekhez!
Felkészítő tanár: Szedlák Réka
- Részletek
- Találatok: 264
A 2022/2023. évi magyar nyelv OKTV döntőjében
Szitnyik Hanna (11.A)
osztályos tanuló
19. helyezést ért el!
Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!
Felkészítő tanár: dr Kocán Béla
- Részletek
- Találatok: 282
Sütő Marcell 12.D osztályos tanulónk a Megyei Matematika Verseny megyei döntőjében első helyezést ért el.
Felkészítő tanár: Tislér Norbert
Gratulálunk!
- Részletek
- Találatok: 359
Az országos Móra Ferenc Novellaelemző és Fogalmazási Verseny döntőjén
Kramli Kinga (12. A), Szijártó Laura (12. C) és Hertling Petra (9. B) vett részt.
Szijártó Laura 3. helyezettként végzett.
Felkészítő tanára: Kalocsainé Szmeló Magdolna
Kramli Kinga különdíjas lett.
Felkészítő tanára: dr. Kocán Béla.
Gratulálunk az eredményükhöz!
- Részletek
- Találatok: 309
A 2022/2023. évi francia nyelv OKTV döntőjébe továbbjutott:
Bende Szonja (12.C)
Csuta Dóra Imola (12.C)
Deák Blanka (12.C)
Szikszai Zoé (11.C)
Gratulálunk a kiemelkedő eredményhez!
Felkészítő tanár: Nyerges Katalin