A BME Energetikai Szakkollégiumának Energetikai Tanulmányi Versenyén ebben a tanévben november elejétől 5 csapattal indultunk. A hosszú és fárasztó munka eredményeként két csapatunk jutott az országos döntőbe, ahol 10 csapat versenyzett két napon keresztül.

Sokféle feladatot kellett megoldani a napelem rendszer tervezéstől az országos villamosenergia hálózatról szóló részen keresztül egy földrész energiahálózatának megalkotásáról szóló esszé szakmai zsűri előtti megvédéséig.

Ebben a nehéz versenyben az EKVIVALENSEK (Dóczi Péter (12.B), Nagy Péter (12.B), Lőrincz Attila (12.A)) csapat 3. helyezést ért el, A TEAM ALFA (Fülöp Mátyás (11.B), Holczer Bence (11.B), Rózsa Dániel (11.B)) csapat pedig 4. lett.

A Vetési Gimnázium pedig az idei tanév legeredményesebb középiskolája lett.

A csapatokat Kristóf Gábor tanár úr készítette fel. 

A versenyen készült képek megtekinthetőek itt: Galéria