2019. április 14-én rendezték meg a Torna "B" kategóriás Diákolimpia Országos Döntőjét Budapesten. Fiú és leány csapatunk is az első csoportban versenyzett a 12 csapatos versenyen. A fiúk az elődöntőhöz képest sokkal magabiztosabban, szebben versenyeztek, de sajnos így is csak a 10. helyre volt elegendő ez a teljesítmény.

A lányok a 3 csoport után is első helyen szerepeltek a hiba nélküli versenyzésnek köszönhetően, de az utolsó körben következtek az elődöntő aranyérmesei. Ennek eredményeképp lecsúsztunk a dobogóról egy picivel. Az első helyezett csapat, és köztünk 0,8 volt a különbség. Nagyszerűen szerepeltek a lányok, 1 egész pontot javítottak az országos elődöntőhöz képest!

Keller Fruzsina egyéni összetettben 6. helyen zárt!

Csapat tagok:
Fiúk: Pónácz András 9.B., Erdődi Sámuel 9.C., Rózsa Ákos 11.B., Szekeres Dominik 12.A., Mátyás Balázs 9.B, Abafalvy László 11.B.
Lányok: Kaszián Réka 9.B., Krebsz Zea 9.B., Zab Johanna 9.B., Szlávik Angelika 9.NyD., Kuszi Eszter 9.A., Takács Dorottya 10.B., Keller Fruzsina 9.NyB

Fotós: Békési Sára
Edző - Kovács Tamás!

Eredmények:
Fiúk:
1. Kisvárda - Bessenyei György Gimn. és Koll.
2. Miskolc - Földes Ferenc Gimn.
3. Kisvárda - Szent László Katolikus Gimn., Szakgimn., Ált. Isk., Koll. és Óvoda
10. Veszprém - Vetési

Leányok:
1. Veszprém - Lovassy
2. Miskolc - Hermann Ottó Gimn.
3. Miskolc - Avasi Gimnázium
4. Veszprém - Vetési