Április 9-én, kedden játszották le a Labdarúgó Diákolimpia megyei döntőjét, ahová az őszi és a tavaszi fordulót követően már csak a legjobb négy csapat jutott be. Majdnem sikerült a lányoknak a bravúr, bejutni az országos döntőbe, de végül két győzelem és egy vereség után a pápaiak nyerték el a kupát.

Az ezüstérmes csapat tagjai:

Sári Júlia 12.A
Tóth Tímea Eszter 11.D
Gettinger Leila 10.B
Nagy Boglárka 9.KNY/A
Magyar Sára 9.D
Békési Sára 9.D
Kovács Petra 11.A
Tromler Kata 11.A
Rybár Petra 11.A
Szmik Anna Dorina 11.A

A képről hiányzik Csizmadia Zsófia 9.KNY/D osztályos tanuló, aki a megyei döntőn nem is tudott részt venni, mert a korosztályos válogatottal épp Romániában szerepelt. Ezúton is gratulálunk Zsófinak a válogatott kerettagsághoz, és az egész csapatnak a nagyszerű eredményhez! Jövőre újra megpróbáljuk!

Németh Edina, testnevelő tanár