Az őszi forduló után, -minden meccsüket megnyerve-, az első helyről várta a leány foci csapat a folytatást. Március 28-án, csütörtökön játszották le a tavaszi forduló mérkőzéseit az Erdész utcai műfüves pályákon, ahol a lányok magabiztos győzelmet arattak a Noszlopy, a Táncsics, a Jendrassik és a Közgáz iskola csapatai ellen! Ezzel bejutottak az április 9-én megrendezésre kerülő megyei döntőbe! Jó esélye van a csapatnak akár az országos döntőbe való bekerülésre is!

Gratulálunk a nagyszerű eredményhez!

A csapat tagjai:

  • Sári Júlia, 12.A
  • Tóth Tímea, 11.D
  • Gettinger Leila, 10.B
  • Csizmadia Zsófia, 9.KNY/D
  • Nagy Boglárka, 9.Kny/A
  • Magyar Sára, 9.D
  • Békési Sára, 9.D
  • Kovács Petra, 11.A
  • Rybár Petra, 11.A
  • Szmik Anna Dorina, 11.A

A képről hiányzik Tóth Tímea és Gettinger Leila.