Diákolimpiai Bajnok
a Vetési Albert Gimnázium leány torna csapata,
a fiú csapat a 8. helyen végzett.

Egyéni összetettben a lányoknál Keller Fruzsina 3. helyezett, Gugolya Zsófia 7. helyezett lett.

Mondhatni 5 év kemény munka eredménye a mai bajnoki cím! Természetesen a fiatal tehetségek kellettek, kellenek a csapatba, de egy korszak lezárul, s egy új kezdődik a vetési tornában. A lányok feladata a bajnoki cím megtartása, a fiúké pedig kijárni az utat a bajnoki címig!

A csapat tagjai:
Leány: Krebsz Zea 12.B, Csikó Kinga 9.D, Zab Johanna 12.B, Gugolya Zsófia 9.C, Keller Fruzsina 11.B, Polák Luca 9.Ny/D
Fiú: Vígh Balázs 9.D, Horváth Gergő 9.A, Szabó Ádám 9.A, Nyírő Noel 9.A, Császár Dániel 9.C, Mátyás Balázs 12.B

Szívből gratulálok a tanítványaimnak, büszke vagyok Krebsz Zea, Zab Johanna és Mátyás Balázs vetésis torna teljesítményéhez, s alig várom a következő edzést a fiatalokkal!

Vamos Vetesi!

Kovács Tamás testnevelő tanár

A torna diákolimpián Szász Péter tanárúr készített képeket, melyek megtekinthetők itt: Galéria