Hétvégén rendezték meg az Úszás "B" Diákolimpia Veszprém Megyei Döntőjét az új uszodában, ahol iskolánk sikeresen szerepelt. Két egyéni számban, illetve a leány és a fiú csapattal neveztünk be a versenyre.

100 m fiú gyorsúszásban Páll Sebestyén (11.C) meggyőző fölénnyel nyert és ért el I. helyezést, majd 100 m fiú hátúszásban Szántó Benedek (9.KnyD) is elhozta az I. helyért járó aranyérmet.

A 4x50 m fiú gyorsváltó szintén I. helyen csapott a célba, míg a 4x50 m leány gyorsváltó csak kicsivel lemaradva lett II. helyezett a Noszlopy iskola csapata mögött. Ezzel a nagyszerű teljesítménnyel diákjaink a négy versenyszámból 3-ból bejutottak az Országos Döntőbe, amely 2022. március 19-én (szombat) Debrecenben kerül megrendezésre.

A fiú csapat tagjai: Páll Sebestyén, Francia Gábor, Maser Márk és Szántó Benedek

A leány csapat tagjai: Bujdosó Boglárka, Szijártó Laura, Pápay Zita és Varga Izabella.

Eredményükhöz gratulálunk!!!

Felkészítő és kísérő tanár: Németh Edina testnevelő

A versenyen készült képek megtekinthetőek itt: Galéria