A héten került megrendezésre a VI. korcsoport, fiú Floorball Országos Elődöntő Komáromban, ahol iskolánk csapata 4 mérkőzéssel, 3 győzelemmel, remek játékkal egy hajszállal maradt le az Országos Döntőről. Öt csapat részvételével, körmérkőzéses rendszerben folytak a küzdelmek.

 

Vetési – Győri Sport: 3-2
Jókai (Komárom) – Vetési: 2-3
Szent Orsolya – Vetési: 2-4
Vetési – Kultsár (Komárom): 2-7

Sajnos ez nem volt elég a második helyhez, mivel a torna utolsó mérkőzésén a kettő komáromi csapat játszott, és a vége fele 3-3 volt az eredmény, ami nekünk jó lett volna a szerzett pontok tekintetében. Az utolsó másodpercekben a Jókai egy szerencsétlenül elütött labdát a Kultsár hálójába juttatott, így rosszabb gólkülönbséggel nekünk a 3. hely jutott! Az 1-2. helyezett csapat mehetett tovább az országos döntőre.

Gratulálok a csapatnak! Hajrá Vetési!

A csapat tagjai: Szalai Levente (10.B), Hidvéghy Ádám (10.A), Horváth Gergő (10.A), Trombitás Balázs (10.A), Tóth Péter (12.B), Sári Márk (12.A)

Felkészítő: Kovács Tamás testnevelő tanár