A hétvégén rendezték Székesfehérváron az atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság országos döntőjét.Iskolánk hagyományosan jól szerepel ezen a versenyen is, idén sem történt másképp! Sőt, diákjaink még rátettek egy lapáttal. Lány svédváltóban, ahol még sohasem sikerült nyerni, és a megyei döntőn futott iskolacsúcs után (2:19.2), most bajnokok lettünk! Fiú 4x1500m-es váltóban most meg kellett elégednünk a 2.hellyel, a pannonhalmiak jobbak voltak. Lány 4x800m-es váltónknak viszont egyszerűen nincs ellenfele. Varga Grétiék könnyed futással is fölényesen győztek.
Gratulálunk a nagyon szép eredményekhez atlétáinknak és felkészítő edzőiknek, tanáraiknak! Reméljük, hogy tavasszal folytatódnak a sikerek...

Eredmények: 4x1500m váltó: 17:23; 4x800m: 9:34; svédváltó: 2:21.6.

A bajnokságról Szász Péter testnevelő tanár készített képeket, melyek megtekinthetők itt: Galéria