Iskolánk leány röplabda csapata február 6-án Országos Diákolimpiai Elődöntőn vett részt Gödöllőn. A lányok az első mérkőzésen 3:0 -ra letarolta a tatabányai Bárdos László Gimnázium csapatát. Az Országos Diákolimpiai Döntőn való részvételért zajló mérkőzésen viszont nagyon szoros és izgalmas játékkal a vetésis lányok maradtak alul a gödöllői Török Ignác Gimnáziummal szembe. A lányok kiérdemelték az ezüstérmet, ami a tavalyi eredményhez képest egy helyezés előrelépést jelent. Reméljük jövőre újra tovább tudunk lépni egy helyezést.

A csapat tagjai a következők: Iglói Lili 12.C, Katona Ramóna 11. A, Kulcsár Orsolya 12. D, Papp Janka 9. C, Szvath Júlia 10. A, Vasvári Zsófia 9. D, Papp Anna 9.C, Papp Zsófia 9.C, Papp Sára 9.C

Szép volt lányok!!!

Erdélyiné Győri Judit