Büszkeséggel és örömmel adjuk közre Mérő Dominika, 12.b osztályos tanulónk tájékozódási futásban elért sikereit. Köztük is kiemelkedik egy nemzetközi eredmény, a nyár folyamán ugyanis Dominika a magyar válogatott tagjaként részt vett a Fehéroroszországban megrendezett ifjúsági Európa-bajnokságon, ahol a váltó versenyszámban ezüstérmes lett a csapatával (fotó).

Azóta pedig, a nyár végén folytatódó versenyszezonban – a korosztályánál magasabb, felnőtt kategóriában – már két megyei bajnoki címet és egy kupagyőzelmet szerzett.

Ifjúsági Európa-bajnokság – június 27-30. Grodno, Fehéroroszország
A Hajdu Nelli – Mérő Dominika – Gárdonyi Csilla összeállítású, 18 éves magyar női váltó ifjúsági Európa-bajnoki ezüstérmet szerzett.

Vas Megye Rövidtávú Tájékozódási Futó Bajnoksága – 2019. augusztus 25. Szombathely
Dominika Vas megyei bajnok lett a 21 éves női mezőnyben.

Szombathely Kupa – 2019. augusztus 25. Szombathely
Dominika 1. helyet ért el a felnőtt női mezőnyben

Veszprém Megyei Rövidtávú Tájékozódási Futó Bajnokság – 2019. szeptember 8. Várpalota