2016. április 30-án az időjárás kegyesnek bizonyult, így ragyogó napsütésben került sor a végzős évfolyam búcsúztatására. A korábbi évekhez hasonlóan idén is megtelt az iskola: szülők, családtagok, rokonok, barátok előtt a 4 végzős osztályunk utoljára járta végig az osztályteremtől az udvarig tartó utat. Az ünnepi műsor és az igazgatónő búcsúztató beszéde után a végzős osztályok elhelyezték idézetüket a haranglábon, végül a zászló ünnepélyes átadására került sor. Miután a családi fotók is elkészültek, búcsúzó diákjaink csatlakoztak családjukhoz, hogy az érettségi előtti utolsó hétvégét velük töltsék. Az iskola vezetősége ezúton szeretne köszönetet mondani minden osztálynak és osztályfőnöknek, akik részt vettek az iskola és az osztálytermek feldíszítésében, valamint Kocán Béla tanár úrnak a műsor elkészítéséért. A ballagáson készült fényképek itt megtekinthetők.