Ha úgy érzed, szívesen vennél részt egy izgalmas tábor, különleges iskola életében, kipróbálnád magad, mint recepciós, vagy szívesen segítenél nálad fiatalabbaknak a tanulásban, szereted a zenét – főként a világzenét, jazzt, klasszikust –, és megismerkednél korodbeli zenészekkel, vagy akár a kortárs zenei élet nagy művészeivel, szeretnéd iskolaidőn kívül teljesíteni a kötelező közösségi szolgálati óráidat vagy annak egy részét, várunk a SNÉTBERGER ZENEI TEHETSÉG KÖZPONTBAN a 2015. október 25. és november 6. közötti időszakban! Különösen ajánljuk az idén érettségizőknek és mindazoknak, akik az őszi szünet idejére tervezték a kötelező órák teljesítését. Jelentkezési határidő: 2015. október 19.

 

Jelentkezési lap: http://goo.gl/forms/daE21ku0Yw

Kérdéseidre az info[kukac]snetbergerkozpont.hu címen kapsz választ. 

Üdvözlettel: a Snétberger Zenei Tehetség Központ munkatársai