Március 2-án hétfőn biológusok és biológia iránt érdeklődők délutánja volt ismét iskolánkban. Először Dr. Ligeti Erika főorvos (Csolnoky Ferenc Kórház Pathológiai Osztály) Érdekes-e a patológia? címmel tartott széleskörű, különleges előadást a patológiai osztály sokszínű munkájáról. Majd Preiszner Bálint PhD hallgató (Limnológia Intézeti Tanszék) "Egy Gyűrű mi örök, Egy Gyűrű kell nekem, Egy a lábamra jár, segít az Egyetlen" című élménybeszámolókkal tarkított előadását hallgattuk meg a madárgyűrűzésről, természetvédelmi és viselkedésökológiai alapkutatásokról. Mindkét vendégünknek ezúton  is  szeretnénk megköszönni a rendkívül érdekes előadást! Az előadások alatt és után a 29-es teremben teaház várta az érdeklődőket, gyógyteák és sütemények kóstolójával. A délutánon készült fényképek itt megtekinthetők.