A város pedagógusnapi ünnepségén adták át az oktatás és nevelés területén kiemelkedő érdemeket szerzőket elismerő Ranolder-díjat június 9-én, csütörtökön.

E neves kitüntetést vehette át gimnáziumunk intézményvezető-helyettese, Glatzné Gyömörei Irén Veszprém megyei jogú város polgármesterétől, Porga Gyulától.

A méltatásban elhangzott, Glatzné Gyömörei Irén pályafutása során a bakonyszentlászlói, a nemesvámosi és a veszprémi Cholnoky Jenő Általános Iskolában dolgozott, majd 1999 óta a Vetési Albert Gimnáziumban tanít, ahol 2000-től intézményvezető-helyettes. Kidolgozója és közvetítője volt a gimnáziumban elindított projektoktatásnak. Irányítja Veszprém megye emelt szintű érettségi vizsgáztatását: kiváló munkájának köszönhetően a gimnázium 2013-ban megkapta a „Kiváló érettségi vizsgahelyszín” elismerést.

Gratulálunk a díjhoz, és sok hasonló sikert kívánunk tanárnőnek a jövőben is!