Spanyolország Nagykövete, Fernández de Córdova asszony április 27-én átadta a 2022-es "Spanyol Nagykövetség Díjat", amely a magyarországi magyar-spanyol kéttannyelvű gimnáziumokban tanuló legkiválóbb diákok iskolai teljesítményét, kreativitását, a tanórák kívüli tevékenységét és a spanyol nyelv és kultúra ismeretének elismerését kívánja szolgálni. Intézményünkben Bangó Panna, Holovits Anna Lili és Németh Csenge részesültek ebben a megtiszteltetésben. Lili különdíjként egy spanyolországi nyelvkurzuson is részt vehet Barcelonában a Spanyol Nagykövetség szervezésében. Az értékes díjak átadása a latinamerikai nagykövetek, a Magyar Külügy-, Igazságügy- és Emberi Erőforrások minisztériumának magasrangú képviselői valamint az elismerésben részesülő 15 diák tanárai és hozzátartozói jelenlétében történt a Nagykövetasszony rezidenciáján.

Gratulálunk Pannának, Lilinek és Csengének és további sok sikert kívánunk!