December 9-én a Vetési Albert Gimnázium a spanyol két tanítási tagozat El Clásicojának adott otthont. Diákjaink először David Martos Bertelli előadását hallgatták meg a labdarúgás fontosságáról, a La Liga jellegzetességeiről, majd Gál Dávid 10. a osztályos tanuló nagy gonddal elkészített kahootjában mérhették össze tudásukat. Az eseményt pedig a tagozat tanulóiból összeálló csapatok futballmérkőzése koronázta meg. A szoros küzdelemben végül Mészáros Dóra, Pápay Kata, Varga Dorottya, Tátrai Nóra, Vajai Kitti, Rozgonyi Gréta, Huszár Regina és Lévai Zsombor (9.kny/A) csapata aratott győzelmet. Gratulálunk a nyertes csapatnak, továbbá köszönjük Gál Dávid és David Martos Bertelli szervező munkáját!