Kedves Diákok!

Az idei pályaorientációs napot online tervezzük megvalósítani. (Tehát ti is és az előadók is otthonról vesztek részt a programon).

Jelentkezési űrlap
a pályaorientációs napra

• a pályaorientációs nap időpontja: 2021. december 11. (szombat) 9-12 óra között
  • kettő előadásra (foglalkozásra) kell jelentkeznetek
  • egy előadáson maximum 40 fő lehet (ha eléri a limitet, az előadás már nem választható a listából)
  • az előadások egész órakor kezdődnek (9, 10 és 11 óra) és 40-45 percesek
  • az előadásokon a 9., 10., 11. és 12. évfolyamos diákok vehetnek részt
  • a NYEK évfolyamos tanulóknak ez a nap úgy nevezett gyakorló nap, részletesen az osztályfőnök ad tájékoztatást!

Azok a diákok, akik a hischool pályaválasztási fesztiválon kívánnak részt venni (bővebb információ: https://www.hischool.hu/), természetesen nem vesznek részt a gimnázium szervezte pályaorientációs napon. Ezt a szándékotokat jelezzétek az osztályfőnökötöknek!

Figyelem! Az előadásokra való jelentkezés december 8-án (szerdán) 14.00 órakor indul és határideje december 10. (péntek) 14.00.

Az évfolyamok lépcsőzetesen jelentkezhetnek az alábbiak szerint:

• december 8. szerda 14.00 órától: 12., 11. évfolyamok
  • december 9. csütörtöktől: 12., 11., 10. évfolyamok
  • december 10. péntek 14 óráig: 12., 11., 10., 9. évfolyamok

Kérjük a határidő betartását!