IDEAFEST ötletverseny - Roadshow / Veszprém: 09.28 kedd 16 óra

Középiskolásoknak szervezzük az IDEAFEST ötletversenyt, melynek célja, hogy vállalkozói ismereteket szerezhess, megtanulhass ötleteket generálni és nyitott legyél a problémák felismerésére, melyekre vállalkozást lehet kialakítani. 

 

Ha érdekel a téma, gyere el a felkészítő roadshow veszprémi állomására, ahol átnézzük Veled a verseny menetét, a pályázathoz szükséges feladatokat, segítünk az ötletgenerálásban és a csapatok alakításában. Egyedül vagy barátokkal is érkezhetsz, a versenyre pedig később 3 fős csapatokban adhatod majd be a pályázatodat, így van még időd kialakítani a csapatot. Hozunk Nektek programozható robotokat, melyeket kipróbálhattok és közben vállalkozókkal beszélgethettek inspirálódásképp. 

Az eseményre érdeklődő pedagógusokat is várunk. Lesz mini pizza, muffin, játékos feladatok és jó hangulat! 

Az ötletverseny nyerteseit külföldi tanulmányútra visszük az USA-ba a koordináló pedagógussal együtt.

A roadshow-n való részvételed beleszámít az iskolai közösségi szolgálatba és aláírást kapsz érte.   

Időpont: 2021. szeptember 28KEDD 16.00 - 19.30 

Helyszín: Veszprém, Hangvilla, 2. em. konferenciaterem

Regisztráció a 09.28-ai roadshow-ra ITT: https://forms.gle/nFPTRtJ6RngQLiQx6