Kedves Diákok!

Intézményünk Örökös Ökoiskolaként kiemelten foglalkozik a környezeti fenntarthatósággal. A Fenntarthatósági Témahét programsorozathoz ebben a tanévben több helyi, iskolai programmal kapcsolódunk, melyekről rövidesen tájékoztatunk benneteket. Kérjük kísérjétek figyelemmel iskolánk honlapját is!

Emellett szeretnénk felhívni figyelmeteket az országos szervezésű programokra is, ebből találhattok a továbbiakban egy rövid ajánlót. Az iskolai online tanóráitok természetesen nem maradnak el, minden esemény később is megtekinthető.

Nyitórendezvény,információk, programok, versenyek hétfőtől

Online tanórák itt elérhetők

Zöldiránytű applikáció

Legyél zöld és takarékos egyszerre! A "Zöldiránytű" alkalmazás a mindennapjaidhoz kötődő hasznos információkkal, tanácsokkal és ismereteidet tesztelő játékokkal segít fenntartható és pénztárcádat is kímélő módon gazdálkodni. A Pénziránytű Alapítvány tippjeivel Te is védheted a környezetet és a családi pénztárcát is.

Üdvözlettel, szép, tartalmas hetet kívánunk mindenkinek!

Természettudományi munkaközösség