Tisztelt Szülők és Gondviselők! Kedves Diákok!

A Veszprém Megyei Kormányhivatal tájékoztatta intézményünket, hogy iskolánk egy pedagógusa koronavírus tesztje pozitív lett. Így elrendelték a csoportjaiban tanuló diákok és több pedagógus hatósági karanténba vételét.

A koronavírus-járvány terjedésének megelőzésére szeptember 16-tól, 5 osztályban tantermen kívüli, digitális munkarend szerinti tanítást rendelt el az EMMI. Részükre a tanítás-tanulás a Google Tanterem alkalmazásban történik.

A digitális munkarend csak az érintett osztályokban, az EMMI megszüntető határozatáig marad érvényben.

A továbbiakban is kérjük az eddig meghozott szigorú egészségügyi intézkedések betartását, hogy megakadályozhassuk a vírus további terjedését iskolánkban.

Kérdés, probléma esetén kérjük forduljanak a tanuló osztályfőnökéhez.

Köszönjük együttműködésüket!

 

Tisztelettel:

Szűcs Attila

intézményvezető