Január 20-án a Magyar Tudományos Akadémia épületében a Magyar Diáksport Szövetség azon intézmények képviselőinek adott át jutalmakat, amelyek az elmúlt évadban a legsikeresebben szerepeltek a Diákolimpián. A Vetési Gimnázium a középiskolák eredményességi rangsorában 7. helyen végzett! Iskolánk testnevelő tanára, Vesztergom János rangos egyéni elismerésben is részesült, a „Tanév Legeredményesebb Diákolimpia Testnevelője” lett Veszprém megyében.

Méltatásában Balogh Gábor, az MDSZ elnöke kiemelte, hogy a szigorú, de következetes tanárember szakmai tapasztalatával úgy szeretteti meg diákjaival a mozgást, hogy az felnőtt korukban is az egészséges életmódjuk része lesz. Az iskola tanulóival elsősorban a torna diákolimpiai versenyeken ért el kiemelkedő eredményeket, az V-VI. korcsoportos fiú haladó kategóriában aranyérmet, a kezdőkkel pedig ezüstérmet vehettek át az elmúlt tanév országos döntőjén. Gratulálunk minden testnevelőnek és sportolónak, akik eredményeikkel hozzásegítették iskolánkat a kiváló eredmény eléréséhez!