2020. szeptember 1-jén az első tanítási nap az iskolarádión keresztül sugárzott tanévnyitó műsorral indul reggel 8 órakor (ünnepélyes tanévnyitót nem tartunk). A nap folyamán az egyes évfolyamoknak (időjárástól függően) a díszudvaron vagy a tornacsarnokban iskolagyűlést tartunk beosztás szerint.

Mivel a közösségi terekben a maszk használata kötelező, így kérjük,
a maszkotokat ne felejtsétek otthon, valamint az épületbe már maszkban lépjetek be.

Kérjük az osztályokat az alábbi bejáratokon keresztül közelítsék meg az osztálytermeket.

7.30-ig a főbejáraton jön be mindenki.
7.30-tól 8.00-ig tagozatonként:

A osztály: Főbejárat

B osztály: Déli bejárat (parkoló felől)

C osztály: Északi bejárat (József Attila szobor felől)

D osztály: Főbejárat

24.

Csepelyné Gáncs Judit

44.

Kérjük a gimnáziumi bizonyítványokat visszahozni, a nyelvi előkészítő évfolyam tanulói az általános iskolai bizonyítványt valamint a születési anyakönyvi kivonatról készült másolatot hozzák magukkal!

Kérjük a szülőket, hogy az első tanítási napon az intézménybe ne lépjenek be, valamint számukra a titkársági ügyintézés is szünetel!

A Vetési Albert Gimnázium járványügyi készenlét idején alkalmazandó intézkedési tervét az alábbi linken érhetik el:

dokumentumok icon

Intézkedési terv