Az idei tanévben négy osztályunkból összesen 121 diák tett érettségi vizsgát a Vetési Albert Gimnáziumban. A módosított vizsgaszervezési előírások értelmében szóbeli érettségi vizsgát csak az írásbeli vizsga letétele alól mentességben részesülő, illetőleg a testnevelés és célnyelvi civilizáció tantárgyakból érettségizők tettek. Ennek értelmében még nagyobb súlya és fontossága volt az írásbeli vizsgán nyújtott teljesítménynek.

A középszintű írásbeli érettségi vizsgákon a kürülmények okozta megpróbáltatások ellenére is kiemelkedő teljesítményt hoztak diákjaink (matematika 78,64%, magyar nyelv és irodalom 78,57%, történelem 75,65%, angol nyelv 87,88%, német nyelv 81,81%), kitűnő érettségi vizsgát tett 23 diákunk.

A 121 végzős diákunk közül 107 diák (88,42%) szerzett gimnáziumi évei alatt komplex nyelvvizsgát első nyelvből, és 81 diákunk (66,94%) komplex nyelvvizsgával rendelkezik második nyelvből.

icon arrow 1 A bizonyítványosztásról Csík Andrea tanárnő készített képeket, melyek megtekinthetők itt: Galéria

icon arrow 1 A gimnáziumi díjakban részesült diákok valamint az elismerő oklevélben részesült diákok neveit a bővebben linkre kattintva olvashatják.

Vetési-díj kitüntetésben részesült

• Kovács Jázmin 12.A osztályos tanuló országos tanulmányi versenyen elért eredményéért, kulturális tevékenységéért, kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért.
  • Orosz Blanka 12.A osztályos tanuló országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményéért, kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, tanulmányi versenyeredményéért, a közösségért végzett munkájáért.
  • Mérő Dominika 12.B osztályos tanuló kiváló tanulmányi eredményéért, kiemelkedő művészeti és sporttevékenységéért.
  • Gyüre Dóra 12.C osztályos tanuló országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményéért, kiemelkedő sporttevékenységéért, jeles tanulmányi eredményéért és az osztályközösségért végzett munkájáért.
  • Szarka Zsófia 12.C osztályos tanuló országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményéért, kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért.

Kemény Géza-díj kitüntetésben részesült

• Rybár Petra 12.A osztályos tanuló kulturális tevékenységéért, közösségi munkájáért, jeles tanulmányi és kitűnő érettségi eredményéért.
  • Szücs Máté 12.A osztályos tanuló kiemelkedő tanulmányi munkájáért, sporttevékenységéért, a spanyol tagozaton elért eredményeiért, az osztályközösség építésében végzett munkájáért.

Kasza László-díj kitüntetésben részesült

• Nagy Péter Márton 12.B osztályos tanuló jó tanulmányi eredményéért, kiváló természettudományos versenyeredményeiért, kiemelkedő művészeti és sporttevékenységéért.

Elismerő oklevélben részesült tanulók

A 12.A osztályból:

Dobi Bence kiemelkedő sporttevékenységéért.

Kovács Jázmin kitűnő érettségi és tanulmányi eredményéért.

Kőhegyi Ákos kiemelkedő sporttevékenységéért.

Mesterházi Zsófia kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Orosz Blanka kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Penk András kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Wiczián Soma kiemelkedő sporttevékenységéért.

A 12.B osztályból:

Baranyai Marcell jeles tanulmányi és kitűnő érettségi eredményéért.

Goór Júlia kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért.

Misik Marcell kiemelkedő tanulmányi versenyeredményéért.

Molnár Regina kitűnő tanulmányi eredményéért.

Palasics Kristóf kiemelkedő sporttevékenységéért.

Péntek Anna kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, tanulmányi versenyeredményéért.

Török Zsófia kitűnő érettségi eredményéért.

Dóczi Péter kiemelkedő tanulmányi versenyeredményéért.

A 12.C osztályból:

Iglói Lili kiemelkedő sporttevékenységéért, jeles tanulmányi és kitűnő érettségi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért.

Tóth Szimonetta kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, az osztályközösségért végzett munkájáért.

A 12.D osztályból:

Berki Vivien kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Borbás Viktória Kitti országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményéért.

Csete Réka Kornélia kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért.

Futtató Veronika Száva kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Kovács Ákos kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Kulcsár Orsolya kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, kiemelkedő közösségi munkájáért.

Molnár Krisztián István országos tanulmányi versenyen elért kiemelkedő eredményéért, kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Nagy Liza Flóra kitűnő tanulmányi és érettségi eredményéért, kiemelkedő közösségi munkájáért.

Nemes Bálint kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Székely Anna kitűnő érettségi és jeles tanulmányi eredményéért.

Lőrincz Attila kiemelkedő tanulmányi versenyeredményéért.

Gratulálunk az eredményekhez!