Az idei tanévben a nemzeti ünnep alkalmából a 10.D osztály készült műsorral Pucsek Zsuzsanna magyar nyelv és irodalom valamint dráma szakos tanárnő vezetésével. Az iskolai közösség az 1848-49-es forradalom és szabadságharcnak emléket állító előadást csak felvételről tekinthették meg, viszont az osztálytermekből kiszűrődő tapsvihar is mérője volt az előadás sikerének. Ezúton is gratulálunk az osztálynak, osztályfőnöküknek, Szatmári Éva tanárnőnek valamint a műsor rendezőjének: Pucsek Zsuzsanna tanárnőnek. Köszönjük a technikai segítséget Bertalan László iskolatechnikusnak, valamint Csendes Balázs rendszergazdának.

Az előadásról Szász Péter tanár úr készített fényképeket, melyek megtekinthetők itt: Galéria