Szalagavato meghivoKedves Vendégünk!

2020. január 18-án szombaton rendezzük meg Szalagavató Ünnepségünket és a Vetési Bált.

A gimnázium épületét 15.30-kor nyitjuk, a rendezvény helyszínét (tornacsarnok) 16.30-kor. Az ünnepély 17.30-kor kezdődik. Az ülőhelyek számára tekintettel kérem, hogy az idősebb vendégeket engedjék előre, hogy könnyebben helyet tudjanak foglalni. A tornacsarnok beosztása ezen a linken érhető el, illetőleg a rendezvényen ki lesz helyezve, valamint a sorokban is jelölve lesz, hogy melyik osztály vendégei számára lett kijelölve. Kérem, ettől ne térjenek el.

 

Rendelkezésükre áll a ruhatár, melynek díja 100 Ft. A befolyt összeg a Diákönkormányzathoz kerül.

Tekintve, hogy többen érkeznek személygépkocsival, így ajánljuk, hogy a gimnázium épületétől messzebb keressenek maguknak parkolóhelyet! A veszprémi Polgárőrség is segítségünkre lesz a parkolás zavartalan lebonyolításában.

A báli táncok várhatóan 19.30-kor kezdődnek. A Vetési Bálon Kiss Attila Imre biztosítja a zenét.

Kellemes időtöltést, a bálra jó szórakozást kívánok!

Üdvözlettel:
Simon Zsolt s.k.
igazgatóhelyettes