Palyaorientacio 2019Az elmúlt évekhez hasonlatosan idén is megrendeztük a pályaválasztási napot. 2019. december 7-én, szombaton több mint ötven vendég érkezett a gimnáziumba, köztük csecsemő és gyermekgyógyász, tesztlabor mérnök, jogász, fordító és tolmács, karrier tanácsadó, dietetikus és még sorolhatnánk a különféle szakmák és életutak képviselőit.

Érdemes utólag is pillantást vetni a pályaorientációs napra meghívott előadók bemutatkozásait tartalmazó kiadványra! Diákjaink előzetesen regisztrálhattak három foglalkozásra, érdeklődésüknek és elképzelésüknek megfelelően. Reméljük, hogy ezzel az eseménnyel hozzájárultunk ahhoz, hogy gimnazistáink a lehető legátgondoltabb döntést hozzanak, amikor a továbbtanulás, szakmaválasztás küszöbéhez érkeznek.

A pályaorientációs napon Szász Péter tanárúr készített felvételket, melyek elérhetőek itt: Galéria