Az elmúlt hétvégén került megrendezésre a X. Botev Kupa, Sztoján Hanna Torna Emlékverseny. A vetési diákjai kettő leány csapattal indultak az országos méretű versenyen. A verseny minden évben felkészülés az Országos Diákolimpia Versenyére. Csapataink kiválóan szerepeltek. "B" csapatunk célja a tisztes helytállás volt, melynek köszönhetően újra fellendülhet az iskola női torna élete. "A" csapatunk 0,1 ponttal maradt le a Lovassy csapatától, ami nagyon szép előjel, az idei Diákolimpiára nézve.

Csapataink tagjai:

"B" - 6. helyezés: Kiss Rebeka 9.C, Paprika Bora 9.C, Krebsz Zea 9.B, Kormány Sára 9.NYD, Kaszián Réka 9.B, Szlávik Angelika 9.NYD

"A" - 3. helyezés: Nagy Luca 12.C, Holovits Lili 9.A, Zab Johanna 9.B, Takács Dorottya 10.B, Keller Fruzsina 9.NYB, Kuszi Eszter 9.A

Keller Fruzsina egyéni összetettben a 6. helyen végzett!

Gratulálunk a lányoknak!