A Vetési Albert Gimnázium Diákönkormányzata két év kényszerű kihagyás után
2022. április 8-án pénteken ismét megszervezi a nagy sikerrel zárult éjszakai sport rendezvényét.

Az osztályok már megkapták a jelentkezési lapokat. A csapatok beosztása folyamatban van. Az esti programokkal kapcsolatban később adunk tájékoztatást.

A rendezvényre 18 óra és 22 óra között csak iskolánk jelenlegi és volt tanulói léphetnek be kitöltött és aláírt szülői beleegyező nyilatkozat leadásával a portán. A nyilatkozat hiányában a tanuló a rendezvényen nem vehet részt! Ebben az időszakban a be- és kilépés engedélyezett.

Este 22 óra után nincs lehetőség az épületbe belépni, valamint az épületet elhagyni csak kilépő engedély leadásával lehetséges, amely a beleegyező nyilatkozat alján található. Kérjük a szülőket (gondviselőket), hogy kitöltés és aláírás után vágják le a lap aljáról. Amennyiben nem áll rendelkezésre kilépő engedély, a szülő jelenlétében a diák elhagyhatja az intézményt.

Belépés a rendezvényre 18.00–22.00 között lehetséges. A rendezvényről kilépő engedély leadásával lehet távozni 22.00–6.00 között.

 dokumentumok icon

Szülői beleegyező nyilatkozat és kilépő engedély