Az angol nap a Vetési életében mindig egy fontos esemény, hisz kicsit bevezeti az iskolát az britt valamint amerikai életbe és az angol nyelv hasznosságát fejezi ki. Ezt a napot az angol tagozatos osztályok szervezik. Sok program és finomság várja ilyenkor a diáksereget. Idén sem volt másképp különböző érdekes előadásokat hallhattunk hozzá értőktől, mint például a nyelvvizsga lefolyása, különböző lehetőségek, amikkel az életben hasznossá teheted az angol nyelvtudást, valamint elgondolkodtató, beszélgetősebb előadás angol nyelven, ahol a fantáziát szabadon lehetett engedni. Az angol büfé mindenféle tradícionális és tipikus britt és amerikai ételekkel szolgált, kedvező áron, kedves kiszolgálással. Ezen kívül az egyik legvidámabb program az egész délelőttön át tartó, bárki számára elérhető Just Dance az aulában, ahol a barátokkal, az osztállyal együtt szórakozhattunk egy jót, valamint az amerikai elnökkel és angol királynővel igen bohókás képeket lehetett készíteni egy képen.

Minden évben sikert arat ez a nap, mindenki szívesen tölti el az idejét ilyen szórakoztató programokkal.

László Viktória, 10.D

Az angol nap előadásain készült képek megtekinthetőek itt: Galéria