A már sokszor idézett körülmények miatt számos, a szürke mindennapokba színt oltó rendezvény megtartásáról kellett lemondanunk. A diákélethez szorosan kapcsolódó események maradtak el, úgy mint a gólyaavató, a kampánynapok vagy a diáknap.

Idei végzőseink kénytelenek voltak lemondani arról, hogy plénum előtt kaphassák meg a szalagot, így az iskolai hagyományoktól eltérően, a formát megváltoztatva de a tartalmat megtartva online kerítettünk sort a szalagok feltűzésére.

A szalagtűzéshez készített műsort Horváth Judit és Borszuk Adrienn tanárnők rendezték, a szerkesztési munkálatokat Bertalan László iskolatechnikus végezte.

Az egyes osztályainknak készült műsorokat itt tekinthetik meg:

12.A osztály

12.B osztály

12.C osztály

12.D osztály

Végzős diákjainknak sok erőt és kitartást kívánunk az érettségi vizsgákra történő felkészüléshez.