A Vetési Albert Gimnázium tanulói és tanárai 2019. június 14-én, az utolsó tanítási napon közösen nekiláttak a közösségi terek, tantermek, tornacsarnok és tornaszertárak valamint a kinti sportpályák megszépítésnek.

Az iskolaszépítési napon többek között sor került a belétri virágok átültetésére, valamint az iskola előtti illetőleg az udvari virágágyásokat is rendbe tették. A kinti sportpályákat megtisztították a ránőtt növényzetről, valamint a lelátók balesetveszélyessé vált, elrohadt léceit is eltávolították.

Nagy örömünkre szolgál, hogy szülői felajánlásnak köszönhetően elszállításra került a hosszú évek alatt felhalmozódott elektronikai hulladék.

Köszönetet szeretnénk mondani minden szülőnek, aki felajánlásaival segített szebbé varázsolni gimnáziumunkat, és természetesen köszönet minden diáknak és tanárnak az elvégzett munkáért!

Az iskolaszépítésről készült képek itt tekinthetőek meg.