Tisztelt Szülők!

A 2021/2022-es tanévre történő beiratkozás online formában történik a KRÉTA rendszeren keresztül.

Az e-ügyintézés felületén 2021. június 15-től nyílik meg a lehetőség a szülők / törvényes képviselők részére, hogy beküldjék gyermekeik adatait a középiskolába.

Az eÜgyintézésról a KRÉTA Tudásbázisban itt tájékozódhatnak.

A beiratkozásról készített rövid tájékoztatót itt érik el.

Kérjük, részesítsék előnyben az online beiratkozást. Személyes beiratkozás indokolt esetben 2021. június 24-én 8-12 óra között lehetséges előzetes időpont egyeztetése után. Időpontot a titkarsag[kukac]vetesi.hu e-mail címen, illetőleg a 88/560-680-as telefonszámon tudnak kérni az eÜgyintézés felületen tapasztalt probléma megadásával.

További részletes tájékoztatást az online beiratkozás megnyitása előtt adunk.

Kedves leendő nyelvi előkészítő évfolyamos diákok!

Az alábbi tanulói adatbekérő lapot kérjük letölteni és kitöltve visszaküldeni a tankonyv[kukac]vetesi.hu e-mail címre legkésőbb május 31-ig.

dokumentumok icon

Tanulói adatbekérő lap tankönyvrendeléshez 2021/2022. tanév

Köszönjük együttműködéseteket.

Tisztelt Szülők és Gondviselők! Kedves Felvételiző Diákok!

A mai napon (2021.04.26.) a KIFIR rendszerben rögzített e-mail elérhetőségekre kiküldtük a felvételi határozatokat.

Ha határozatot nem kaptak, kérjük, a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címen jelezzék.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a döntés elleni kérelem írásakor a határozatban leírtaknak megfelelően járjanak el.

Kedves felvételiző diákok!

A központi felvételi rendszerből érkezett jegyzék feldolgozása folyamatban van, türelmeteket kérjük!

Várhatóan április 26-27. e-mailben értesítést küldünk a felvételi eredményekről.

Kedves felvételiző diákok!

Az alábbi felületen oktatási azonosítótok megadásval lekérdezhetitek pontszámaitokat, illetőleg láthatjátok az ideiglenes sorrendet is az általatok megjelölt tagozatokon (képzési területekeen). Amennyiben az adatokban eltérést tapasztaltok, a novotny.judit[kukac]vetesi.hu e-mail címen jelezzétek!

Belépés a Vetési Albert Gimnázium Felvételi Információs Rendszerébe

A központi írásbeli felvételi eredményéről készült kimutatás itt tölthető le:

dokumentumok icon

Kimutatás a központi írásbeliről 2021

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző diákok!

A középfokú felvételi eljárás központi írásbeli vizsgáira 2021. január 23-án (szombaton) kerül sor. Kérjük, hogy a diákok 9.30 órára érkezzenek! A járványügyi előírásoknak megfelelően egy teremben legfeljebb 10 vizsgázó vizsgázhat. A beléptetést is úgy szervezzük, hogy minél kevesebb diák találkozzon egymással a folyosókon, közösségi terekben. Emiatt a vizsgatermek több bejáraton keresztül közelíthetők meg:

A Vetési Albert Gimnázium felvételi tájékoztatója a képre kattintva elérhető.

Dia1