Ranolder-díj:
Hegyi László, 1991
Kemény Géza, 1995
Csizmadia Istvánné, 2002
Balla Imréné, 2008
Vereskutiné Kiss Zsófia, 2013
Likerné Pucsek Rózsa, 2018
Pucsek Zsuzsanna, 2019
Glatzné Gyömörei Irén, 2022
Pedagógus Szolgálati Érdemérem:
Kauker Terézia, 1991
Dr. Méray Lászlóné, 2007
Gizella-díj:
Dr. Tóth Dezső, 2008
Brusznyai-díj:
Kemény Géza (pedagógus), 1994
Reizinger Kinga (tanuló), 1997
Németh András (tanuló), 2003
Tóth Zsuzsanna (pedagógus), 2008
Kálmán Bence (tanuló), 2011
Vesztergom János (pedagógus), 2012
Kovács Éva Dóra (tanuló), 2015
Torma Laura (tanuló), 2015
Imreh Enikő (pedagógus), 2017
Rácz Ágnes Éda (tanuló), 2018
Dr Kocán Béla (pedagógus), 2023
Németh Kata (tanuló), 2024
Akadémiai Pálmarend Lovagi Fokozat (francia állami kitüntetés):
Szántai Erzsébet, 2005
Papp Katalin, 2022
Pro Talento Díj:
Imreh Enikő, 2006
Sauvageot Díj:
Nathalie Errera, 2006
Mathieu Houdayer, 2020
Kiváló Versenyfelkészítő Díj:
Nyerges Katalin, 2019
Szedlák Réka, 2023
dr. Kocán Béla, 2016, 2019, 2024
Pedagógus Kutatói Pályadíj (Magyar Tudományos Akadémia):
dr. Kocán Béla, 2014
Generációk napja, Veszprém Város Önkormányzata, különdíj:
dr. Kocán Béla
Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj:
2022. Horváth Adriána
Vetési-díj:
1991. Gyurkó István, Kovács Gergely
1992. Bartek Balázs, Kovács Gergely
1993. Feczkó András
1994. Szabó Balázs, Szudoczky Rita
1995. Agárdi Ildikó, Kriszt Hajnalka, Szabó Balázs
1996. Mátis Viola, Pándi Zsolt
1997. Orbán Imre
1998. Komoróczi Bernadett, Mészáros Andrea, Nagy Attila
1999. Gulyás Attila
2000. Kovács Emília
2001. Marton István
2002. Mátis Viktor, Németh András
2003. Vereskuti Zita, Vitai Zsuzsanna
2004. Birta Laura, Pál Ildikó
2005. Perlaki Róza, Ertli Gergő
2006. Asztalos István, Bátori Anna, Németh Eszter
2007. Bozzay Boglárka
2008. Kertész Kata, Simon Gergely
2009. Csizmazia Ágnes, Pintér Bálint
2010. Csepely Eszter, Rásky Szimonetta
2011. Kiss Vivien, Szabolcsi Dávid
2012. Kálmán Bence, Oroszi Fanni, Sipos Berta Őszike, Somogyi Kinga, Ihász Zsuzsa
2013. Csepely Fanni
2014. Papp Luca, Antal Bence, Szabó Viktória
2015. Kiss Bálint, Kocsy Brigitta, Wrhovina Péter, Leimeiszter Barnabás, Boncz Norbert
2016. Sipos Beatrix, Kósa Noémi, Kovács Éva Dóra, Torma Laura
2017. Kristóf Mátyás, Moretti David, Kovács Janka
2018. Mentes Rebeka Mercédesz
2019. Bögi Dóra, Csillag Dávid, Rák Gergő, Rácz Ágnes Éda, Reitmesz Kornél
2020. Gyüre Dóra, Kovács Jázmin, Mérő Dominika, Orosz Blanka, Szarka Zsófia
2021. Horváth Adriána, Sasvári Julianna, Virágh Anna
2022. Farkas Luca, Gárdonyi Nóra
2023. Balássa Zsófia, Csuta Dóra Imola
Nevelőtestületi elismerés:
2022. Cserhalmi Anna Krisztina, Szabó Hanga
2023. Novák Valéria, Rácz Enikő
Kemény Géza-díj:
2019. Gerstmár Anna, Sári Júlia, Horváth Patrik
2020. Rybár Petra, Szücs Máté
2021. Bozovic Zorka, Gaál Sára Cippóra, Somlai Róza, Nemes Hajnalka, Molnár Attila
2022. Zab Johanna
2023. Mező Zsófia, Schlenker Nikolett
Kasza László-díj:
2019. Kekk Zsófia, Danka Benedek Péter, Osváth Bálint Imre
2020. Nagy Péter Márton
2021. Fülöp Mátyás, Holczer Bence, Szél Anikó, Szopori Éva
2022. Bálint Benedek, Pónácz András
2023. Takács Regő, Tombor-Madarassy Koppány