kézilabda 1. hely

A Leány kézilabda diákolimpia országos döntőjében a Vetési Albert Gimnázium csapata I. helyezést ért el.

Március utolsó hétvégéjén került megrendezésre az idei „B” kategóriás Kézilabda Diákolimpia Országos Döntője.

Az előző tanévben indultunk ebben a kategóriában legelőször, a dobogóról azonban sajnos pont lecsúsztunk.
Az idei tanévben viszont az edzések során a csapat rengeteget fejlődött, ennek tudható be az is, hogy az összes meccsünket magabiztos győzelemmel zártuk. Ez alól a döntő sem volt kivétel, végül hét góllal győztük le a címvédő Bonyhád csapatát. – Mondta el Sepsi Réka csapatkapitány, akit a torna legjobb játékosának választottak.

Köszönjük a felkészítést Varga Balázs Tanár Úrnak és Gyimesi Károlynak!

A csapat tagjai: Asbóth Bettina, Baukó Csenge, Barta Eszter, Domián Boglárka, Fazekas Anna Lenke, Horváth Csenge Viktória, Horváth Viktória, Kállai Réka, Kitzvéger Nikolett, László Krisztina, Molnár Sára, Rácz Enikő, Sepsi Réka, Kovács-Sashalmi Katinka

Gratulálunk!