Felveteli nyilt nap nagy

A második felvételi nyílt napot 2019. november 26-ról
2019. november 25-re helyeztük át!

A regisztrációt 2019. november 15-én (pénteken) indítjuk!

Kedves felvételiző diákok! Kedves Szülők!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a 2019/2020. tanévben a Vetési Albert Gimnázium felvételi előkészítő foglalkozásokat nem indít. A felvételi eljárással kapcsolatos információk folyamatosan felkerülnek az iskola weblapjára, kérjük, kísérjék figyelemmel.

Eredményes felkészülést kívánunk!

Igazgatóság

Kedves felvételt nyert nyolcadikos diákok! Kedves szülők!

Az első évfolyamra történő beiratkozás időpontja: 2019. június 21. (péntek) 8.00-12.00 óra.

Felhívjuk a szülők (gondviselők) figyelmét, hogy a KRÉTA rendszerben az e-ügyintézésen keresztüli adategyeztetés menetéről az alábbi linken tájékozódhat.

A beiratkozással és a 2019/2020. tanév kezdetével kapcsolatos tájékoztatót a tanuló oktatási azonosítójának megadásával ezen a felületen tekintheti meg.

Kérjük, ne feledjék a felvételi értesítővel kiküldött adatlapot kitölteni, és beiratkozáskor az osztályfőnöknek aláírva átadni.

A győri Felvételi Központból megérkeztek a Vetési Gimnáziumba felvételiző 8. osztályos diákok eredményei, melyek egyelőre csak tájékoztató jellegűek, a hivatalos értesítéseket postán fogjuk küldeni.

Az eredményeket az alábbi linken tudjátok megtekinteni oktatási azonosítótok megadásával.

Kedves 8. osztályosok!
Kedves Szülők!

Oktatási azonosítótok megadásával az alábbi oldalon elérhetitek az ideiglenes sorrendet.

Felhívjuk a szülők figyelmét, hogy március 21-22. között van lehetőség a tanulói adatlapok módosítására az általános iskolában.

A végleges felvételi eredményeket a Felvételi Központ küldi meg gimnáziumunknak 2019. április 23-án. A jelentkezettek és az általános iskolák kiértesítése a felvételiről vagy elutasításról: 2019. április 30.

Kedves 8. osztályos diákok!
Kedves Szülők!

Az oktatási azonosító megadásával ezen a felületen mindenki megtekintheti a szóbeli vizsgán szerzett pontjait, valamint az egyes tagozatokon elért összpontszámát.

Felhívjuk figyelmüket, hogy a szóbeli vizsgán 25 pontot lehetett szerzeni maximálisan. A pontszámítás során a szóbeli vizsga pontszámát duplázzuk. További információt a Felvételi 2018/2019. menüpont alatt talál.

Fontos, hogy az ideiglenes felvételi rangsort 2019. március 18-án fogjuk közölni.

Az elmúlt héten országosan közzétették a központi írásbeli felvételi vizsgák átlageredményeit. Az országos átlag matematikából 19,5 pont, magyar nyelvből 29,9 pont. (Forrás)

Gimnáziumunkban 106 tanuló írta meg a központi felvételi vizsgát. Teljesítményüket a grafikonokon közöljük. A gimnáziumunkban írt matematika vizsga átlaga 26,1 pont, magyar nyelv vizsga átlaga 35,43 pont.