Iskolánkban (2024.02.21.) megrendezésre került az angol nap

Ezt a jeles napot minden évben az angolos osztályok rendezik. Mindenki kivette részét a munkából: az Ny-es osztály jóvoltából szeretett iskolánk az angol zászló színeiben pompázott. A 9.D által működtetett angol büfé mindenféle tipikus brit és amerikai finomsággal szolgált, kedvező áron, kedves kiszolgálással. A büfé elnyerte mindenki tetszését, egy morzsa sem maradt az ételekből a hetedik óra végére. A 10.D. által szervezett kincsvadászat során pedig rendkívül értékes nyereményeket nyerhettek a diákok, többek között jegyet a sümegi lovagi tornára és az azzal járó lakomára.

Iskolánkban a nap folyamán több előadáson is részt vehettek a tanulók. Ezek név szerint a következők voltak:

Dr. Szentgyörgyi Szilárd - Accents in American Movies

Dr. Hortobágyi Ildikó - Glocalised American Icons

Regő Artúr - LanguageCert Nyelvvizsga tippek B2 és C1

Mindegyik előadás kifejezetten érdekes és hasznos volt minden jelenlévő diák számára.

A szünetekben sem lehetett unatkozni, hiszen hallhattuk a 3 Amigo zenekar előadását, valamint együtt táncolhattunk az aulában.

Az angol nap minden évben kétségtelenül sikert arat és fényt visz az iskola életébe.