Osztályaink

2017/18 tanév

  9.KNY/A    9.NY/B    9.KNY/C    9.NY/D 
9.A 9.B 9.C 9.D
10.A 10.B 10.C 10.D
11.A 11.B 11.C 11.D
12.A 12.B 12.C 12.D

 

9.KNY/A osztály, osztályfőnök: Simon Zsolt

 Felső sor: Béli Kristóf, Vörös Bálint, Horváth Dániel, Márton Milán, Tápler-Dégi Dominik, Dézsi Belián, Vas Alexandra, Previcz János, Csabai Dániel János, Somogyi Dániel
Középső sor: Zsetnyai Ákos, Másli Gábor, Sári Márk, Kaszta Friderika, Holovits Anna Lili, Borsos Dora, Örkény Borbála, Nagy Bernadett, Ender Barbara, Horváth Réka, Gyimesi Laura, Ébner Hanga, Fekete Boglárka
Alsó sor: Papp Kata, Németh Csenge Sarolta, Kámán Nelli, Bácskai Kinga, Bangó Panna, Simon Zsolt osztályfőnök, Kuszi Eszter, Rónay Boglárka, Király Tamara, Farkas Luca

 

9.NY/B osztály, osztályfőnök: Csepelyné Gáncs Judit

Felső sor: Forsthoffer Áron, Takács Milán, Szabó Kornél, Vonyó András, Pónácz András, Horváth Benedek, Brodmann Marcell, Perlaki Bence, Kállai Gergő, Borbély Ádám
Középső sor: Szalai Vanessza, Bede Gabriella, Krebsz Zea, Mátyás Balazs Pál, Zab Johanna, Kaszián Réka, Simicska Anna, Pintér Virág, Molnár Izabella, Fekete-Nagy Flóra Annamária, Gyarmati Gergő, Süli Dániel, Bálint Benedek, Tóth Péter, Novák Bence
Alsó sor: Szabó Hanga, Baráth Kitti, Balta Réka, Jurcsó Janka, Fekete Rebeka Csepelyné Gáncs Judit osztályfőnök, Kovács Luca Antónia, Bambek Diána, Buda Viktória, Altner Dorottya

 

9.KNY/C osztály, osztályfőnök: Erdélyiné Győri Judit

 

 

9.NY/D osztály, osztályfőnök: Szatmári Éva

 

 

9.A osztály, osztályfőnök: Kristóf Gábor

 

 

9.B osztály, osztályfőnök: Likerné Pucsek Rózsa

 

 

9.C osztály, osztályfőnök: Papp Katalin

 

 

9.D osztály, osztályfőnök: Szarka László

 

 

10.A osztály, osztályfőnök: Varga Balázs

 

 

10.B osztály, osztályfőnök: Csatári Nóra

 

 

10.C osztály, osztályfőnök: Orosz Enikő

 

 

10.D osztály, osztályfőnök: Czuppon Anett

 

 

11.A osztály, osztályfőnök: Kun Zsuzsanna

 

 

11.B osztály, osztályfőnök: Resch Lajos

 

 

11.C osztály, osztályfőnök: Molnár Enikő

 

11.D osztály, osztályfőnök: Horváth Judit

 

 

12.A osztály, osztályfőnök: Kocán Béla

 

 

12.B osztály, osztályfőnök: Juhász Orsolya

 

 

12.C osztály, osztályfőnök: Csík Andrea

 

 

12.D osztály, osztályfőnök: Kristóf Judit