9.KNY/A | 9.NY/B | 9.KNY/C | 9.NY/D |
9.A | 9.B | 9.C | 9.D |
10.A | 10.B | 10.C | 10.D |
11.A | 11.B | 11.C | 11.D |
12.A | 12.B | 12.C | 12.D |
9.kny/A osztály
Osztályfőnök: Kun Zsuzsanna
Felső sor: Kudar Ármin, Szitnyik Hanna, Csonka Bianka, Lénárt Lili, Mejdli Patrik, Hidvéghy Ádám, Gál Dávid, Antal Máté, Kiss Levente, Horváth Gergő, Tóth Bence, Fazekas Ármin, Kiss Milán
Középső sor: Pallagi Eszter, László Krisztina, Nagy Enikő, Szilágyi Anna, Tátrai Petra, Alacs Brigitta, Bovánovics Nóra, Göde Izabella, Angyal Míra, Kerekes Júlia, Várszegi Zalán, Markovics Marcell, Kormos József, Moravecz Viktor, Szijjártó Áron, Krucli Timót
Alsó sor: Németh Kata, Kaszás Zília, Rentler Dorka, Domián Boglárka, Gertsmár Júlia, Kozma Nikolett, Tombor-Madarassy Ilona, Sebők Sára
9.ny/B osztály
Osztályfőnök: Resch Lajos
Felső sor: Földi Koppány Csaba, Francia Gábor, Sasvári Levente Balázs, Kölcsei Márton, Mogyorósi Laura, Mohos Liliána Viktória, Steinhausz Gergő, Kuti Levente János, Balla Benjámin, Fazekas Fábián Henrik, Hajdú Péter Ákos, Dienes Erik
Középső sor: Balogh Zselyke Zsófia, Varga Ádám, Pádár Ákos, Tóth Róbert István, Báder Barnabás, Polák Bence, Mekler Lili, Lesetár Alexandra, Varga Réka, Doma Eliza, Czuri Laura Hanna, Bogár Vivien, Szentessy Édua, Szijártó Eszter, Tóth Barnabás
Alsó sor: Nagy Anna, Kocsis Hanna, Rauscher Lili, Borszuk Adrienn (helyettes osztályfőnök), Resch Lajos (osztályfőnök), Molnár Fruzsina, Gőgös Kamilla, Tulner Ráhel, Fiser Dóra
9.kny/C osztály
Osztályfőnök: Csík Andrea
Felső sor: Salamon Eszter, Szikszai Zoé, Németh Vince, Gombos Ákos, Vojnity Viktor, Perlaky Áron, Heizler Bálint, Horváth Levente, Perczel-Szabó Barnabás, Fekete Júlia, Izsák Rebeka
Középső sor: Béli Diána, Pap Evelin, Tánczos Nikoletta, Sebők Zita, Gresnyer Hédi, Hartmann Lilla, Kiss Boglárka Anna, Kis-Hajnal Virág, Katona Attila Kristóf, Virágh Tünde, Istvándi Krisztina, Kovács Rebeka, Reider Júlia, Szalai Virgínia, Idrányi Panna Léna, Bokrossy Barbara, Csorba Panni
Alsó sor: Rónay Diána, Benedek Bianka, Szeibert Franciska, Mészáros Viktória Anna, Csík Andrea (osztályfőnök) Mayer Luca, Nemes Flóra, Varga Virág Dóra, Csirke Dávid
9.ny/D osztály
Osztályfőnök: Kovács Tamás
Felső sor: Nagy Levente, Fink Radó Zalán, Saracevic Noel, Balogh Botond, Tóth Mihály, Kovács Tamás, Keszei Máté, Bierbauer Aurél, Vámos Kata, Matyikó Milán, Almsteier Márton, Göllei Ádám, Balla Botond Zoltán
Középső sor: Nagy Botond, Horváth Viktória, Heindl Kata, Sipos Gréta, Piller Anna, László Viktória, Haller Boglárka, Szabó Adél, Bíró Anna, Jessica May Witthrow, Kovács-Sashalmi Katinka, Szabó Zsombor Krisztián, Lamport Gréta Anna, Vas Zalán Kende, Lázár Milán
Alsó sor: Gáspár Levente, Balogh Réka Eszter, Ihász-Kovács Csenge, Arhoffer Kata, Nagy-Zsugya Ádám, Kovács Tamás (osztályfőnök), Pápay Zita, Péczer Anna, Farkas Lilla, Unger Nóra, Baladincz Áron István
9.A osztály
Osztályfőnök: Kristóf Judit
Felső sor: Demeter Mór, Németh Krisztián, Fodor Botond, Ács Benedek, Bihary Béla, Takács Regő, Horváth Kristóf, Németh Áron, Végh Boglárka, Lesetár Mónika, Nyitrai Lilla, Molnár Regina, Baranyi Csenge
Középső sor: Kocsis Kata, Pintér Fruzsina, Balássa Zsófia, Bohon Dorka, Kramli Kinga, Asbóth Bettina, Bernáth Ramóna, Edelényi-Szabó Alexa, Zanathy Dóra, Németh Anna, Alexa Dóra, Farkas Hanna, Schlenker Nikolett, Fodor Anna
Alsó sor: Kirsch Natália, Varga Gréta, Nagy Boglárka, Rácz Enikő, Kristóf Judit of., Csidei Rebeka, Vajda Réka, Biczi Dorina, Weinhoffer Regina
9.B osztály
Osztályfőnök: Szarkáné Gáspár Andrea
Felső sor: Schermann Marcell, Mester Csanád, Vajda Péter, Hegedűs Csaba, Fenes Márk, Jakab Koppány, Fülöp Zsigmond, Tomka Lukács, Tombor-Madarassy Koppány, Kiliti Bence
Középső sor: Gitta Panna, Tehel Vivien, Bittmann Panna, Kovács Kata, Papp Krisztina, Molnár Blanka, Cseke Ramóna, Bartha Eszter, Porkoláb Panka, Remetei Sára, Sepsi Réka, Fazekas Anna, Mészáros Róza, Sefcsik Vivien, Kis Dorottya, Wagner Dorka, Antal Zsófia
Alsó sor: Keller Fruzsina, Kovács Kata, Horváth Csenge, Giron Réka, Szarkáné Gáspár Andrea (osztályfőnök), Farkas Anna, Kósa Boróka, Gaál Gabriella, Pető Luca
A képről hiányzik: Schei András
9.C osztály
Osztályfőnök: Nyerges Katalin
Felső sor: Petrák Richárd, Páll Sebestyén, Nemes Simon, Tóth Bertalan, Tóth Márton, Horváth Dávid, Cora Chiara, Simonyik Boglárka, Papp Zsófia, Szúdy Gergely
Középső sor: Papp Anna, Bende Szonja, Basa Léna, Braun Diána, Deák Blanka, Kőhegyi Kitti, Papp Julianna, Mező Zsófia, Segesdi Oktávia, Sós Dorina, Sebestyén Szabina, Csányi Rita, Kocsi Réka, Horváth Dorina, Papp Sára
Alsó sor: Búzási Laura, Domján Dominika, Tóth Réka, Szijártó Laura, Nyerges Katalin (osztályfőnök), Papp Janka, Csuta Dóra, Morgan Matilda, Nagy Fanni
9.D osztály
Osztályfőnök: Pál Judit
Felső sor: Lipták Gábor, Sütő Marcell, Vassányi Hunor Csongor, Sanda Gábor, Diószegi Mátyás, Tóth András, Pekli Áron Zsombor, Kálmán Benedek, Balatincz Bálint, Szücs Levente, Éri Mátyás, Egyed Barnabás, Papp Máté
Közéső sor: Szlávik Angelika, Raj Alexandra, Bokrossy Réka, Horváth Jázmin, Kormány Sára, Slemmer Eszter, Wagenhoffer Vivien, Domonkos Dorina, Kángli Kinga, Porobic Zoé, Herczeg Júlia, Csizmadia Zsófia, Vasvári Zsófi, Temesfalvi Lili, Humpók Fanni
Alsó sor: Szánti Tünde, Havér Sára, Rabbani Khalisha Athaya, Novák Valéria, Pál Judit (osztályfőnök), Huszka Laura, Pápai Polli, Bújdosó Boglárka, Szabó Ágota
10.A osztály
Osztályfőnök: Imre Tamás
Felső sor: Másli Gábor, Vörös Bálint, Pónácz András, Béli Kristóf, Tápler-Dégi Dominik, Márton Milán, Somogyi Dániel, Previcz János, Dézsi Belián, Zsetnyai Ákos, Sári Márk, Csabai Dániel
Középső sor: Holovits Lili, Novák Boglárka, Ender Barbara, Örkény Borbála, Kaszta Friderika, Gyimesi Laura, Bede Gabriella, Nagy Bernadett, Ébner Hanga, Borsos Dora, Horváth Réka, Papp Kata, Horváth Dániel
Alsó sor: Fekete Boglárka, Kuszi Eszter, Bangó Panna, Rónay Boglárka, Imre Tamás (osztályfőnök), Németh Csenge, Király Tamara, Bácskai Kinga, Farkas Luca
A képről hiányoznak: Kámán Nelli, Vas Alexandra
10.B osztály
Osztályfőnök: Csepelyné Gáncs Judit
Felső sor: Borbély Ádám, Vonyó András Zoltán, Bálint Benedek, Forsthoffer Áron, Takács Milán, Perlaki Bence, Gyarmati Gergő, Szabó Kornél, Horváth Benedek, Tóth Péter, Mátyás Balázs
Középső sor: Kállai Gergő, Szabó Hanga, Szalai Vanessza, Fekete Rebeka, Jurcsó Janka Mária, Molnár Izabella, Fekete-Nagy Flóra, Kaszián Réka, Bambek Diána, Simicska Anna
Alsó sor: Balta Réka, Altner Dorottya, Baráth Kitti, Krebsz Zea, Csepelyné Gáncs Judit (osztályfőnök), Kovács Luca, Zab Johanna, Buda Viktória, Pintér Virág
A képről hiányzik: Süli Dániel
10.C osztály
Osztályfőnök: Erdélyiné Győri Judit
Felső sor: Szappan Réka, Gyarmati Júlia Rita, Ujhelyi Hetti, Erdődi Sámuel, Óváry-Nagy Ádám, Molnár Dénes Kristóf, Kovács Botond, Antal Máté
Középső sor: Spiák Eszter Blanka, Báder Vivien,Tóth Hanna, László Virág Cseperke, Cserhalmi Anna Krisztina, Szőke Panna, Fellegi Fruzsina Virág, Soós-Nagy Hanna Júlia, Kurucz Dorka, Hadnagy Zsóka, Török Lili, Szabó Viktória, Tóth Lilla
Alsó sor: Paprika Angelika Bora, Jakucs Petra, Kiss Rebeka, Erdélyiné Győri Judit (osztályfőnök), Bálint Mercédesz, Tatai Liliána, Pálosfalvi Anna Zsófia, Kápolnás Kata, Kishalmi Kitti
A képről hiányoznak: Lukács Hanna Lili és Tordai Luca
10.D osztály
Osztályfőnök: Szatmári Éva
Felső sor: Hajdú Tamás Ferenc, Horváth Dominik, Balázs Mátyás, Topár Dániel, Fehér Áron Attila, Erdélyi Benedek, Majkó Zsombor Bálint, Varga Bálint, Rozgonyi Zsombor, Molnár Kristóf István, Lőrincz Dániel
Középső sor: Vajda Dávid, Topár Ádám, Tóth Liza, Békési Sára Eszter, Takács Alexandra, Polgár Patrícia, Szvath Júla, Tóth Zsófia, Pózna Melinda, Noé Pálma, Krámer Júlia, Jónás Janka, Izsó Lili Jázmin, Törőcsik Lili, Magyar Sára Napsugár
Alsó sor: Kajári Réka Eszter, Oláh Réka, Somlai Viktória, Gárdonyi Nóra, Szatmári Éva (osztályfőnök), Róza Nicolle, Bálint Kata, Lendvai Dorka, Erhardt Enikő
11.A osztály
Osztályfőnök: Kristóf Gábor
Felső sor: Bruder Flórián, Keglovics Ádám, Mátrai Roland, Koller Ádám, Katus Gábor, Gyarmati Bence, Kacsándi Marcell, Waldmann Donát Kristóf, Rodriguez Szintia Odett, Bozovic Zorka Sára, Sötét Réka, Márton Emma Franciska
Középső sor: Nemere Dóra, Szabó Kíra Panna, Jámbor Laura, Katona Ramóna, Böcskei Eszter, Sulyok Veronika, Daragó Napsugár, Kozma Sára, Szamosi Lilla, Dülk Rebeka, Amrein Kata, Kothencz Boglárka, Kovács Janka, Zubor Panna Julianna, Vajda Dóra Anna, Kiss Elizabet
Alsó sor: Lang Fanni, Veres Julia Anett, Szabó Petra, Egyed Fruzsina Enikő, Kristóf Gábor of., Gedra Szabina Nikolett, Gyimóthy Bettina, Gaál Sára Cippóra, Tobak Panna
11.B osztály
Osztályfőnök: Likerné Pucsek Rózsa
Felső sor: Szíjártó Bálint, Nyitrai Botond, Nagy Zsombor, Rózsa Dániel, Viszt Patrik, Kárpáti Koppány, Holczer Bence, Hegedüs Dávid, Kálmán Kristóf, Muszáj Ákos, Mészáros András
Középső sor: Szalai Sándor, Rácz Gergely, Kövér Júlia, Gettinger Leila, Kovács Noémi, Dóczi Benedek, Szopori Éva, Veisz Flóra, Zentai Nóra, Korbély Violett, Bíró Boglárka, Takács Dorottya, Kerekes Flóra, Amrein Dóra, Szolga Veronika, Fülöp Mátyás, Pápai Péter
Alsó sor: Takács Boglárka, Ernhoffer Petra, Simon Benedek, Likerné Pucsek Rózsa (osztályfőnök), Kaizerné Meggyes Zsuzsanna (oszt. főnök helyettes), Horváth Benedek, Gaal Bendegúz, Dienes Luca, Szél Anikó
A képről hiányzik: Bertalan Boglárka
11.C osztály
Osztályfőnök: Papp Katalin
Felső sor: Kisgyörgy Ákos, Kovács Péter, Oroszi Zsigmond Boldizsár, Scholtz Huba, Törös Mátyás, Kampis Tamás Tóbiás, Kovács Ákos, Halász Ábel
Középső sor: Nemes Hajni, Füstös Réka, Kovács Luca, Végh Jázmin, Szamosi Lili, Taferner Dóra, Sípos Sára, Molnár Zsófi, Papp Helka, Orbán Doroti, Csicsics Fanni, Király Dorka, Virágh Anna, Szalai Boglárka, Sasvári Julianna
Alsó sor: Benedek Tekla, Csomai Sára, Horváth Adriána, Badik Fanni, Papp Katalin (osztályfőnök) Csőszi Janka Kata, Soós Georgina, Palotás Dóra, Horváth Vivien
11.D osztály
Osztályfőnök: Nyerges Eszter
Felső sor: Takács Kata, Fábián Éva, Vass Szilárd, Molnár Attila, Geipl Marcell, Buzás Gergő, Heller Daniel, Nagy Benedek, Ágoston Áron
Középső sor: Nagy Liliana, Márkus Eszter, Somlai Róza, Szabó Sarolta, Himmer Olivér, Vozár Luca, Zab Martina, Fehér Fanni, Ravasz Rebeka, Kovács Laura, Schwartz Benedek, Nagy Dániel, Gulyás Fanni, Gubics Ádám
Alsó sor: Szmetán Máté, Simon Márton, Pungur Brendon, Szuromi Benedek, Nyerges Eszter of., Tóth Dániel, Zoltáni Dominik, Kreisz József , Lengyeltóti Milán, Tóbiás Bálint
A képről hiányzik: Kauker Dominik, Tóth Ádám
12.A osztály
Osztályfőnök: Varga Balázs
Felső sor: Wiczián Soma, Juan Pablo Calvo, Szabó Szilárd, Mayer Botond, Szücs Máté, Punk József Ádám, Praznovszky Pál, Pusztai Kornél, Papp István, Döbrösi Máté, Herczeg Jeromos, Penk András
Középső sor: Szabó Eszter, Szabó Orsolya, Salamon Bettina Kitti, Tauz Laura, Lőrincze Bernadett Georgina, Tromler Kata Rebeka, Kovács Jázmin, Orosz Blanka, Szmik Anna Dorina, Nováky Barbara, Sebestyén Blanka, Kovács Petra, Rybár Petra Réka, Mesterházi Zsófia
Alsó sor: Dobi Bence, Kőhegyi Ákos, Szántó Kitti, Sáfár Csenge, Varga Balázs (osztályfőnök), Rentler Zsanna, Fehér Anna, Tóth Sára Eszter, Mária Levente
A képről hiányzik: Csuta Áron
12.B osztály
Osztályfőnök: Csatári Nóra Éva
Felső sor: Takács Benedek, Nagy Péter, Samu András, Csizmadia Dániel, Kis Dániel, Ulrich Márk, Dóczi Péter, Strba Dániel, Rózsa Ákos, Misik Marcell, Baranyai Marcell, Éles Benedek, Palasics Kristóf
Középső sor: Abafalvi László, Horváth Alexandra, Maczkó Lilla, Sas Zsófia, Pintér Judit, Gyarmati Anna, Somos Réka, Mérő Dominika, Péntek Anna, Cserép Ádám, Lajosfalvi Ákos
Alsó sor: Lukáts Sára, Fogl Johanna, Török Zsófia, Kovács Kitti, Csatári Nóra Éva (osztályfőnök), Sötét Klaudia, Goór Júlia, Trum Dorina, Molnár Regina
12.C osztály
Osztályfőnök: Orosz Enikő
Felső sor: Bartha Dániel, Szarka Zsófia, László Lola, Berek Barbara, Péterfay Laura, Pesti Eszter, Sevinger Zsolt
Középső sor: Ernyei Barbara, Kovács Dorottya, Surányi Boglárka, Sinkó Dorina, Litauszki Barbara, Igló Lili, Gyüre Dóra
Alsó sor: Godány Ráhel, Serbán Melitta, Tóth Szimonetta , Orosz Enikő (osztályfőnök), Guba Emese, Fadgyas Eszter, Balogh Luca, Czaun Réka
A képről hiányoznak: Török Boglárka, Bencze Zsófi és Némethy Hanna
12.D osztály
Osztályfőnök: Czuppon Anett
Felső sor: Király Lilien, Futtató Veronika, Harnócz Anna, Hrubi Anna, Bálint Helga, Solymosi Tina, Nagy Liza, Tóth Tímea, Pesti Bianka, Kovács Liza, Balló Anna
Középső sor: Ender Blanka, Kovács Luca, Székely Anna, Borbás Kitti, Szécsi Lilla, Varga Boglárka, Nagy Barbara, Krasznai Míra, Csete Réka, Berki Vivien, Kulcsár Orsolya, Kondri Tímea
Alsó sor: Nagy Ákos, Nagy Zsombor, Lőrincz Attila, Molnár Krisztián, Simon Máté, Nemes Bálint, Kovács Ákos, Csepeli Martin