2015/2016. tanév
9.KNY/A | 9.NY/B | 9.KNY/C | 9.NY/D |
9.A | 9.B | 9.C | 9.D |
10.A | 10.B | 10.C | 10.D |
11.A | 11.B | 11.C | 11.D |
XIII.A | XIII.B | XIII.C | XIII.D |
9.KNY/A osztály, osztályfőnök: Szabó Balázs
Felső sor balról jobbra: Mesterházi Zsófia, Lőrincze Bernadett Georgina, Szűcs Máté, Herczeg Jeromos, Punk József Ádám, Kovács Petra, Sáfár Csenge, Szabó Balázs osztályfőnök, Kovács Jázmin, Szmik Anna Dorina, Szabó Eszter, Tromler Kata Rebeka, Badik Dóra, Tauz Laura, Rybár Petra Réka, Tóth Sára Eszter, Asperl Alexandra
Alsó sor balról jobbra: Orosz Blanka, Praznovszky Pál, Pusztai Kornél, Szabó Orsolya, Csuta Áron Dávid, Döbrösi Máté, Mayer Botond, Szabó Szilárd, Wiczián Soma, Penk András, Papp István, Mária Levente, Sebestyén Blanka, Salamon Bettina Kitti, Szántó Kitti
9.NY/B osztály, osztályfőnök: Csatári Nóra
Felső sor balról jobbra: Bors Boglárka, Fogl Johanna, Nagy Liliána, Török Zsófia, Lukáts Sára, Kovács Kitti, Trum Dorina, Rózsa Ákos, Sötét Klaudia, Csatári Nóra Osztályfőnök, Abafalvi László, Misik Marcell, Nagy Péter, Takács Benedek, Baranyai Marcell, Strba Dániel, Ulrich Márk, Dóczi Péter, Cseráp Ádám, Lajosfalvi Ákos
Alsó sor balról jobbra: Kis Dániel, Horváth Alexandra, Mackó Lilla, Gyarmati Anna, Pintér Judit, Péntek Anna, Somoss Réka, Molnár Regina, Goór Júlia, Nováky Barbara, Benkő Bíborka, Tarabó Zsófia, Sas Zsófia, Mérő Dominika, Bede-Fazekas Andrea
9.KNY/C osztály, osztályfőnök: Orosz Enikő
Felső sor balról jobbra: Ernyei Barbara, Iglói Lili, Bartha Dániel Bence, Sevinger Zsolt, Nagy Géza Zsombor, Szerdahelyi Boldizsár, Orosz Enikő osztályfőnök, Tuba Csilla, Kovács Borbála Teréz, Gyüre Dóra, Berek Barbara, Pesti Eszter Julianna, Czaun Réka, László Lola Zsófia, Litauszki Barbara Kata, Bencze Zsófi Luca
Alsó sor balról jobbra: Kovács Dorottya, Fülöp Korina Panna, Némethy Hanna, Surányi Boglárka Mária, Kajári Júlia Anna, Balogh Luca, Péterfay Laura, Szarka Zsófia, Tóth Szimonetta, Serbán Melitta, Török Boglárka, Guba Emese, Sinkó Dorina, Fadgyas Eszter, Godány Ráhel
9.NY/D osztály, osztályfőnök: Czukelterné Pőcze Zsuzsanna
Felső sor balról: Nagy Zsombor, Csepeli Martin, Borbás Viktória Kitti, Csete Réka Kornélia, Király Lilien, Krasznai Míra, Harnócz Anna Lidi, Solymosi Tina, Hrubi Anna, Kondri Tímea, Pesti Bianka, Nagy Barbara Mária, Szécsi Lilla Anna, Futtató Veronika Száva, Ender Blanka, Nagy Ákos Leon, Lőrincz Attila
Alsó sor balról: Berki Vivien, Nagy Liza Flóra, Nemes Bálint, Kovács Ákos, Kovács Luca Panna, Székely Anna, Bálint Helga, Tóth Tímea Eszter, Kulcsár Orsolya, Varga Boglárka, Balló Anna, Molnár Krisztián István, Simon Máté Csaba, Kovács Liza Kata
9.A osztály, osztályfőnök: Kun Zsuzsanna
9.B osztály, osztályfőnök: Resch Lajos
9.C osztály, osztályfőnök: Molnár Enikő
9.D osztály, osztályfőnök: Horváth Judit
10.A osztály, osztályfőnök: Kocán Béla
10.B osztály, osztályfőnök: Juhász Orsolya
Felső sor balról jobbra: Kopasz Zoltán, Somogyi Viktor, Mayer Levente, Zombó Péter, Péntek Balázs, Szolga Dániel, Horváth Henrik
10.C osztály, osztályfőnök: Csík Andrea
10.D osztály, osztályfőnök: Fodorné Timár Orsolya
Hátsó sor balról jobbra: Pataki Bence, Gőcze Barnabás, Sipos Károly, Pálfy Gergő, Horváth Gergely, Berek Zsolt, Varga Balázs, Gyarmati Vince, Sipos Péter, Nagy Zsombor, Kercza Gergely
Középső sor balról jobbra: Vidosa Gréta, Istók Fruzsina, Horváth Boglárka, Janka Mária, Öhschläger Noémi, Csete Noémi, Fodorné Timár Orsolya osztályfőnök, Klein Eszter, Szabó Rebeka, Kellermájer Diána, Nagy Bori, Gelencsér Anikó
Első sor balról jobbra: Geipl Nikolett, Vida Írisz, Takács Rebeka, Romvári Lilla, Ferenczy Boglárka, Göndöcs Petra, Németh Zsófia, Novák Zsófia
A képről hiányzik: Tóth Márton, Simon Balázs
11.A osztály, osztályfőnök: Szarkáné Gáspár Andrea
Hátsó sor balról jobbra: Tamás Ákos, Dainese Nicolas, Fazekas Dániel, David Moretti, Modori Márton, Kristóf Mátyás, Donev Dávid, Csényi Balázs, Nagy Konrád, Dukai Ábel, Reisinger Dávid, Varga Barnabás,
Középső sor: Naményi Márk, Laufer Zoltán, Rentler Zsófia, Szabó Vivien, Kovács Luca, Offenbecker Hanna, Szeli flóra, Szarkáné Gáspár Andrea osztályfőnök, Hegyi Dóra, Tóth Nóra, Hock Zsófia,Baráth Boglárka,Orosz Helga, Molnár Martin, Kovács Áron,
Első sor: Hamar Laura, Geszti Virgínia, Loibl Vanessa, Papp Dorottya, Csicsics Kata, Arnóczki Renáta, Szabó Eszter, Csonka Viktória
11.B osztály, osztályfőnök: Kádár Judit
11.C osztály, osztályfőnök: Imreh László
11.D osztály, osztályfőnök: Nyerges Eszter
XIII.A osztály, osztályfőnök: Gáncsos Gabriella
XIII.B osztály, osztályfőnök: Kristóf Gábor
XIII.C osztály, osztályfőnök: Kiss Roland
XIII.D osztály, osztályfőnök: Gábor András