Első alkalommal került megrendezésre a Fergeteges Bowling verseny veszprémi középiskolás csapatok között, melyet a Veszprémi Családsegítő Központ szervezett a Völgyikútban.

Iskolánk diákjai - Hargitai Dániel, Nyirő Noel, Varga Milán, Horváth Gergő, 11.A diákok - megnyerték a versenyt!

Gratulálunk! Vamos Vetesi!

A Vetési csapata veretlenül zárta a 8 csapatos tornát, de a sport szeszélyessége okán, ez csak a 3 helyezésre volt elég. 1 döntetlen, 2 győzelem, 2 döntetlen. Ha az utolsó mérkőzésen nyerünk, akkor bajnokok vagyunk. Nekem így is azok :)
Büszke vagyok a floorballos tanítványaimra, egy korszak biztosan lezárul, mivel 4 végzős hagyja el a csapatot, köztük egy magyar floorball válogatott, aki tanulmányait és sportpályafutását a sportág elitjénél folytatja, Prágában!
Vamos Vetesi!

Pénteken megrendezésre került az Akrobatikus Rock and Roll Diákolimpia Országos Döntője Veresegyházon. Boór Blanka (10A), Falusi Eszter(11C) és Ráskai Zsófia (9nyB) képviselték iskolánkat. Trió 'A' ifjúsági kategóriában indultak, és kiemelkedő teljesítményükkel 1. helyen végeztek.

Gratulálunk a lányoknak és felkészítőiknek!