1680078621611.jpg
A versenyen iskolánkat Egyed Barnabás, Horváth Kristóf és Takács Regő végzős fizika fakultációs diákok képviselték. Iskolánk csapata a második helyet szerezte meg!
Az első helyen a Lovassy csapata végzett, míg a harmadik helyen a Türr gimnázium csapata. Egyéniben Egyed Barnabás negyedik, míg Takács Regő ötödik lett.

Gratulálunk a versenyzőknek és tanáraiknak, Kristóf Juditnak és Tislér Norbertnek!

1680155152610

Az idén már 33. alkalommal megrendezett Bródy Imre fizikaversenyen a megye 8 gimnáziumából vettek részt diákok. Minden iskola 3-3 diákkal képviseltette magát, így összesen 24 diák egyéni versenye és 8 csapat mérési feladattal fűszerezett versenye zajlott remekül szolgálva az emelt szintű érettségire való készülést.