2023/2024. tanév
Májusi biológiás programok:
Atlétika Országos Diákolimpia döntő - 2024.05.26.
Fenntarthatósági témahét - Természettudományos napok - 2024.04.24-26.
- Természettudományos napok - szerda
- Természettudományos napok - csütörtök 1.
- Természettudományos napok csütörtök 2. Földrajzi kvízdélután
- Természettudományos napok - péntek
- Kémia verseny - 2024.04.24.
A magyar költészet napja - 2024.04.11.
Les Herbiers- cserekapcsolat 9.C - 2024.03.22.
Március 15-i megemlékezés - 2024.03.14.
A belga nagykövet úr látogatása - 2024.03.11.
Diákolimpia leány torna országos elődöntő - 2024.02.11.
Szalagavató - 2024. január 20.
- Szalagavató (Szász Péter tanár úr képei)
- Köszöntők, programok, palotás
- 12.A szalagtűzés
- 12.B szalagtűzés
- 12.C szalagtűzés
- 12.D szalagtűzés
- Angol keringő
- Bécsi keringő
- Össztánc
- Felkérések, csoportképek
Karácsonyi előadás - 2023.12.21.
Mikulás ünnepség - 2023.12.05.
XIII. Botev Kupa Sztoján Hanna Torna Emlékverseny - 2023.11.26.
Az ecuadori nagykövet látogatása - 2023.11.08.
Floorball DO megyei döntő - 2023.11.09.
Kosárlabda DO megyei döntő - 2023.11.08.
Kosárlabda DO megyei selejtező - 2023.10.25.
Kézilabda DO megyei selejtező - 2023.10.24.
Október 23-i ünnepi műsor - 2023.10.20.
Auschwitz - Krakkó tanulmányi kirándulás - 2023. okt 12-13.
Atlétikai ÜCSB Országos DO Szolnok - 2023.10.11.
Sportnap eredményhirdetés 2023.10.05.
Kutatók Éjszakája - 2023.09.29
Atlétika ÜCSB Megyei DO Pápa - 2023.09.21.
A svácji nagykövet úr látogatása 2023.09.20.
Tanévnyitó ünnepély - 2023.09.01.
2022/2023. tanév
Tanévzáró ünnepély - 2023.06.28.
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő Győr - 2023.05.30-31.
Német felfedező út - 2023.05.21-26.
Terepgyakorlat - 2023.05.08-12.
Beszámoló Belgiumról - 2023.04.20-26.
Torna Diákolimpia Országos Döntő Budapest-2023.04.22.
A svájci nagykövet úr látogatása - 2023.04.20.
Alma Mater (2023) - 2023.04.18.
Éjszakai foci,röplabda - 2023.04.05.
Tavaszi Gyalogtúra - 2023.04.01.
Labdarúgó Diákolimpia városi forduló - 2023.03.28.
Leány Torna Országos Diákolimpia Elődöntő - 2023.03.19.
Témanapok a Vetésiben - 2023. március 16-17.
Március 15-i megemlékezés - 2023. 03.14.
Fiú torna Diákolimpia Országos elődöntő Győr - 2023.03.10.
Sztoján Hanna Torna Emlékverseny - 2023.02.26.
Kosárlabda fiú B kategória Diákolimpia megyei döntő - 2023. 02. 23.
Angolos nap - 2023.február 16.
Nyelvészeti előadások a Vetésiben - 2023. február 2.
Regionális Úszás Diákolimpia - 2023. január 28.
Szalagavató - 2023. január 22.
- Szalagavató portrék (Szász Péter tanár úr képei) - 2023. január 21.
- Szalagavató (Szász Péter tanár úr képei) - 2023. január 21.
- Köszöntők, programok, palotás
- 12.A szalagtűzés
- 12.B szalagtűzés
- 12.C szalagtűzés
- 12.D szalagtűzés
- Angol keringő
- Bécsi keringő
- Össztánc
- Felkérések, csoportképek
Karácsonyi műsor - 2022. december 21.
Adventi koncert - 2022. december 19.
Diáknap délelőtti programok - 2022. december 9.
Táncházak - Latin trió 2022. november 17.
Őszi Gyalogtúra - 2022. november 12.
Táncházak - Petres Ákos és Petresné Reiter Andrea 2022. november 10.
Fiú Kézilabda DO megyei döntő A kategória - 2022.november 07.
Táncházak - Vetési néptáncegyüttes 2022. november 3.
Táncházak - Les Alouettes zenekar 2022. október 27.
Táncházak - M.É.Z. zenekar - 2022. október 20.
Október 23-i műsor - 2022.október 21.
Pályaorientációs nap - 2022.október 15
Országos Atlétikai Diákolimpia Ügyességi és Váltóbajnokság - 2022.október 13.
Őszi Kerékpártúra - 2022.október 08.
Állatok Világnapja - 2022.október 07.
Európai diáksport napja - 2022.szeptember.30.
Terepgyakorlaton a 9.B/10.B osztály bioszosai - 2022. szeptember.20-23.
Tanévnyitó - 2022. augusztus 31.
2021/2022. tanév
Tanévzáró ünnepély - 2022. június 24.
Koszorúcska (nyelvi előkészítő évfolyam táncbemutatója) - 2022. június 3.
Atlétika DO országos döntő (Győr) eredményeink - 2022. május 30-31.
Fenntarthatósági témahét - 2022
Bolondballagás - 2022. április 29.
Alma Mater - 2022. április 12.
A magyar költészet napja - 2022. április 11.
Leány kézilabda DO Országos Döntő - 2022. március 24-27.
Torna Diákolimpia - 2022. március 20.
Március 15-i megemlékezés - 2022. március 11.
Frankofón nap - 2022. március 9.
Fiú kosárlabda DO "B" kategória - 2022. március 2.
Leány kézilabda DO megyei döntő - 2022.
Energetikai tanulmányi verseny - 2022. február 3-4.
Magyar kultúra napja - Dante: Pokol - 2022. február 2.
Szalagavató - 2022. január 22.
Szalagavató - bevonulás, műsor
Úszás "B" Diákolimpia Veszprém Megyei Döntő - 2022. január
Röplabda OED - 2022. január 6.
Karácsonyi előadás- 2021. december 21.
Adventi koncert - 2021. december 20.
Hógolyózás - 2021. december 10.
Természettudományos délután - 2021. december 2.
Planet Expo - 2021. december 1.
Kémiás délután nyolcadikosoknak - 2021. november 30.
Fiú kosárlabda DO "A" kat. megyei döntő - 2021. november 10.
Kampánynap 11.D - 2021. november 11.
Kampánynap 11.B - 2021. november 10.
Kampánynap 11.A - 2021. november 9.
Fiú kézilabda DO megyei selejtező - 2021. november 5.
Raklapbútor készítés - 2021. október-november
Október 23-i megemlékezés - 2021. október 22.
Bob Kaba előadása - 2021. október 20.
Megyei mezei futó DO - 2021. október 20.
Leány Röplabda DO - 2021. október 20.
Terepgyakorlat (10.B) - 2021. október 15.
Gólyaavató (NYEK évfolyam) - 2021. október 15.
Fiú kosárlabda DO. - 2021. október 14.
Atlétika DO - 2021. október 13.
Terepgyakorlat 11.B - 2021. szeptember 27.
Holden Rose (Kovács Attila) előadása a könyvtárban - 2021. szeptember 20.
Gólyaavató 9. évfolyam - 2021. október 1.
Atlétika Diákolimpia ügyességi és váltó csapatbajnokság megyei döntő - 2021. szeptember 21.
Tanévnyitó ünnepély - 2021. augusztus 31.
2020/2021. tanév
Ballagási ünnepélyünk - 2021. június 24.
Adventi műsor képekben - 2020. december
Zöld osztály dekorációs verseny - 2020. október
Október 23-i megemlékezés - 2020. október 21.
Atlétika DO Országos Döntő - 2020. október 18.
Kerékpártúra - 2020. október 3.
Atlétika Csapatbajnokság Megyei Döntő - 2020. október 1.
Spanyol Nagykövetség - Mexikó Érem - 2020. szeptember 4.
Tanévnyitó tájékoztató képei - 2020. szeptember 1.
2019/2020. tanév
Végzős diákjaink bizonyítványosztása - 2020. június 11-12.
Március 15-i megemlékezés (10.D osztály) - 2020. március 13.
Frankofón nap - 2020. március 11.
Nagyköveti látogatás a Vetési Albert Gimnáziumban - 2020. március 11.
Tudományos Diákkörök Kárpát-medencei Konferenciája (TUDOK 2020) - 2020. február 14-15.
Torna DO Országos Elődöntő - 2020. február 15.
Leány röplabda DO országos elődöntő - 2020. február 6. Gödöllő
Úszó Diákolimpia - 2020. január 29.
Kézilabda Diákolimpia Országos Döntő (Győr) - 2020. január 25.
Szalagavató
Leány Röplabda Diákolimpia - 2020. január 16.
Brusznyai Emlékhangverseny - 2020. január 11.
Karácsonyi műsor (10.C osztály, rendező: Pucsek Zsuzsanna) - 2019. december 20.
Adventi koncert (művészeti vezető: Tóth Zsuzsanna) 2019. december 19.
Legeredményesebb megyei diáksportolókat jutalmaztak - 2019. december 12.
B33 Megyei Diákolimpia döntő - 2019. december 10.
Pályaorientációs nap a Vetésiben - 2019. december 7.
Látogatás a Paksi Atomerőműben - 2019. november 28.
Felvételi tájékoztatók és nyílt napok a Vetésiben - 2019. november 25.
XI. Botev Kupa - Sztoján Hanna Emlékverseny - 2019. november 24.
Október 23-i iskolai műsor (10.A) - 2019. október 22.
Atlétika Diákolimpia Országos Döntő - Kecskemét - 2019. október 20.
A 11.A/C osztályok kampánynapja (CAMP) - 2019. október 18.
A 11.D osztály kampánynapja (Philadelphiai) - 2019. október 17.
ÖKO-varrós és kézműves délután - 2019. október 10.
Burgdorfi diákok fogadása - 2019. szeptember
Atlétika csapatbajnokság megyei döntő - 2019. október 3.
Autómentes nap - 2019. szeptember 20.
"Tanév eleji viszontlátás" 2019. szeptember 1.
2018/2019. tanév
Iskolaszépítés - 2019. június 14.
Nyelvi előkészítő évfolyam táncbemutatója
Bolondballagás
Jubileumi nap képei
Nyelvi előkészítő évfolyam táncbemutatója
Öregdiákok-jelenlegi diákok focimeccs
30 éve végzett diákok-tanáraink focimeccs
Víz világnapja programok (9.B)
Frankofón nap (2019. március 6.)
Látogatások a Megyei Kórház Perinatális Intenzív Centrumában
Játékos német nyelvi vetélkedő
2017/2018. tanév