Az újrahasznosítás jegyében használt raklapokból terveztünk meg raklap-padokat, melyekből egy közösségi helyet fogunk kialakítani a diákokkal közösen. A padokat a diákok egy barkács-délután során némi asztalos segítséggel csiszolták, méretre vágták és állították össze padokká a Kör Alapítvány újrahasznosítással foglalkozó programjának keretében.

Örökös ökoiskolaként nagy hangsúlyt fektetünk a fenntarthatóságra nevelésre. Októberben farmergyűjtési akciót szerveztünk a ZöldLakkal együtt, melyre nagyon sok régi, tiszta, használt farmer érkezett. Ezekből november 11-én du. 14.30-tól egy varrós délután keretében a Kör Alapítvány szervezésében és segítségével az akció során összegyűlt nadrágokat válogattuk, méretre vágtuk, majd párnahuzatokat varrtunk belőle. Köszönjük minden segítő kéznek a közreműködést!

A raklapbútor készítésről készült képek megtekinthetőek itt: Galéria