Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő

A veszprémi stadionban 2018.  április 25-én és 26-án került sor a legrangosabb atlétikai diákseregszemlére, ahol a vetésisek idén is kiválóan szerepeltek, 4 egyéni versenyzőnk 7 számban győzött, így jogot szerzett az országos döntőben való részvételre: a VI. korcsoportban Bányai Petra (12.A) 800 és 1500 méteres síkfutásban, Renkó Evelin (11.A) 200 méteres síkfutásban, az V. korcsoportban Hadnagy Zsóka (9.KNY/C) 200 és 400 méteres síkfutásban, Zsetnyai Ákos (9.KNY/A) 1500 és 3000 méteres síkfutásban. A 4-szer 100  méteres lány váltónk (Bányai Petra, Fábián Éva (9.D), Gedra Szabina (9.A), Hadnagy Zsóka) és a 4-szer 400 méteres lány váltónk  (Fábián Éva, Bányai Petra, Renkó Evelin, Hadnagy Zsóka) szintén 1. lett, így ők is képviselhetik iskolánkat a székesfehérvári döntőben. A győzelmek mellett számos kiváló helyezést értek el atlétáink, a részletes eredmények itt megtekinthetők.

Atlétika Diákolimpia Megyei Döntő
Veszprém

2018.04.25-26.

 

Eredmények

Lányok

                Bányai Petra      12.A       1500m                                 5:00.5    1.hely

                                                               800m                                    2:27.6    1.hely

                Renkó Evelin     11.A       200m                                    26.7       1.hely

                Nagy Luca           11.C       távol                                     462cm   3.hely

                Fábián Éva          9.D         200m                                    28.1       2.hely

                Gedra Szabina  9.A         400m                                    63.9       2.hely

                                                               200m                                    28.7       3.hely

                Hadnagy Zsóka 9.KNyC 400m                                    59.4       1.hely

                                                               200m                                    26.8       1.hely

                Fekete Rebeka 9.NyB    200m                                    33.0       5.hely

                4x10 m (Bányai-Fábián-Gedra-Hadnagy)            53.8       1.hely

                4x400m (Fábián-Bányai-Renkó-Hadnagy)           4:14.7    1.hely

Fiúk

                Juhász András   11.D       400m                                    54.7       3.hely

                                                               200m                                    24.1      

                Papp Krisztián   11.D       gerely                                  40.3m   1.hely

                Tóth Ádám         9.D         100m                                    12.2       6.hely

                                                               távol                                     5.29m   4.hely

                                                               200m                                    25.0

                Zsetnyai Ákos   9.KNyA 1500m                                  4:14.9    1.hely

                                                               3000m                                  9:13.6    1.hely

A kiemeltek bejutottak az Országos Döntőbe!

Gratulálunk!