Kedves felvételiző diákok! Kedves Szülők!

A kijavított dolgozatok megtekintése és az értékelő lapok átvétele iskolánkban 2021. január 29-én (pénteken) 8.00-16.00 között lesz. Az egészségügyi hatóságok által javasolt biztonsági intézkedéseknek megfelelően a dolgozatot a szülő vagy tanuló telefonnal lefényképezheti. A dolgozatok nem vihetők el! A dolgozatok megtekintése, az értékelő lapok átvétele más személy részére csak meghatalmazással lehetséges. Észrevétel tehető "Tanulói észrevétel" lapok kitöltésével 2021. február 1. 16:00 óráig a Vetési Albert Gimnázium titkárságán. (a dokumentumokat digitálisan is elfogadjuk a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címre küldve)

dokumentumok icon

Tanulói észrevétel (nyomtatvány)

Dolgozatok megtekintése a következő beosztás szerint:

29.terem

Antal-Fodor