Az emeltszintű biológia képzés iránt érdeklődő tanulók a november 14-ei (szerdai) nyílt napon két csoportban egy hangulatos foglalkozáson vettek részt. A közel hatvan perc alatt betekintést kaptak e képzési forma mindennapi életébe. Likerné Pucsek Rózsa tanárnő ismertette az emel tszintű biológia képzés sajátosságait, a követelményeket, az érettségi utáni továbbtanulási lehetőségeket. Rák Gergő 12. B osztályos tanuló a terepgyakorlatok hangulatáról, feladatairól tartott képes beszámolót. A 8. osztályosok 3-as csoportokban érdekes feladatokon keresztül ismerkedhettek a mikroszkóppal, kísérleteket végeztek a vetésis diákok segítségével, akik a kötetlen beszélgetés során vetésis élményeiket is megosztották a „vendég tanulókkal”

 

A csoportok eredményei

Csoportok

13.30-14.30

14.30.15.30

Pillangó

64 pont

86 pont

Vadmacska

68 pont

60 pont

Levendula

64 pont

58 pont

Oroszlán

79 pont

76 pont

Katica

73 pont

68 pont

Cinege

55 pont

77 pont

Kuvik

72 pont

73 pont

Hiúz

72 pont

78 pont

Fekete rigó

54 pont

72 pont

Sas

66 pont

nem volt csapat

Kaktusz

nem volt csapat

81 pont

Gratulálunk az eredményekhez! Reméljük mindenki jól érezte magát és még inkább kedvet kapott a biológia tanulásához!

Köszönjük a kollégák és a diákok munkáját!

A foglalkozáson készült képek itt elérhetőek.